Od SYNERGY21

Patch kabel LWL LC-LC multimode 50/125um OM3 optična vlakna

Proizvajalec: SYNERGY21
raven zaloge: 183 na zalogi
številko proizvajalca: S216225
Cena od €4,19 EUR do €52,99 EUR
DDV vključen. Poštnina se obračuna na blagajni
EAN Nummer: 4038816216434
Normalna cena €4,99 EUR
Normalna cena prodajna cena €4,99 EUR

Komplet za zaplato z 2 vlakni z večmodnimi optičnimi vlakni. LC-LC, 50/125 um, OM3, OD=3 mm

Priključna stran A: 2x LC
Priključna stran B: 2x LC
Vrsta vlakna: večmodno

Patch kabel iz optičnih vlaken v zip embalaži Synergy21 (pretisni omot)

Lastnosti izdelka:

Število vlaken 2 večmodna
barva Svetlo modra
dolžina 0,5 m - 100 m
Vrsta vlaken OM3_50/125u
premer 3 mm
Vrsta vtiča
LC/UPC (ravno brušenje)

Garantie


  • bis zu 5 Jahre Garantie

    gemäß der Garantierichtlinien

  • Versand mit der Österreichischen Post

    mehrmals pro Woche

  • 14 Tage Rückgabe

    bei Nichtgefallen > Geld zurück