Profesionalna DIN-šinska Z-Wave® kontrola roleta s mjerenjem snage, 16 A po kanalu
Za kućnu i zgradnu automatizaciju s daljinskim upravljanjem motoriziranim prozorskim roletama, roletama, žaluzinama ili tendama. Može se montirati na DIN-šinu u osiguraču. Preporučuje se korištenje samo motora s elektroničkim ili mehaničkim krajnim prekidačima.
- Upravljanje položajem nagiba (kutom) lamela roleta
- Podržava tipke/pulsne prekidače i klizne prekidače
- Mjerenje snage
- Izuzetno niska vlastita potrošnja: < 0,3 W?
- Z-Wave frekvencijski pojas: 868,4 MHz (CEPT zemlje)?
- Najnovija tehnologija: Z-Wave 800 serija
- Automatska konfiguracija putem SmartStarta
- Security 2 autentifikacija za najvišu razinu sigurnosti
- Podržava Over-the-Air nadogradnje firmvera
- Radi sa Z-Wave certificiranim gatewayima i preko 4.000 Z-Wave uređaja
*Gateway (Smart Hub) nije uključen u paket, ali je potreban za konfiguraciju uređaja.
ZAŠTO ODABRATI WAVE PRO SHUTTER?
Najbolje rješenje za nove stambene i poslovne prostore
Wave Pro Shutter je relej koji podržava do 16 A po kanalu. Opremljen je integriranim mjeračem potrošnje koji ti omogućuje praćenje i kontrolu potrošnje svakog kanala. Mogu se postaviti različite akcije, scenariji i rasporedi kako bi tvoja okolina bila usklađena s tvojim dnevnim aktivnostima ili poslovnim potrebama.
UVOD U Z-WAVE
Shelly Qubino radi s Z-Wave
Korištenjem Z-Wave tehnologije, pametni kućni proizvodi mogu besprijekorno komunicirati zahvaljujući centralnom Smart Hubu - bez obzira na marku ili platformu! Shelly Qubino uređaji rade s najnovijom generacijom Z-Wave čipova (S800), jednom od najpopularnijih standardiziranih tehnologija za pametne domove u svijetu.
*Z-Wave uređaji moraju ispunjavati određene uvjete da bi ispravno funkcionirali. To uključuje, na primjer, korištenje podržanog Z-Wave huba. Više informacija možeš pronaći na službenoj Z-Wave web stranici: www.z-wave.com
Radi sa svakim Z-Wave gatewayem
Serija Wave-Pro namijenjena je za ugradnju na DIN-šinu u osiguraču. Nakon instalacije možeš ih povezati u svoju Z-Wave mrežu (potreban je Z-Wave gateway) i upravljati povezanim uređajima s bilo kojeg mjesta putem pametnog telefona ili tableta. Shelly Qubino uređaji rade s preko
4000 certificiranih Z-Wave uređaja i gatewaya zajedno.
NAJVIŠA SIGURNOST
Serija Wave Pro
Serija Wave Pro opremljena je zaštitom od pregrijavanja, preopterećenja i prenapona* te se ugrađuje u razvodnu kutiju (DIN). Pro serija omogućuje potpunu pametnu automatizaciju bez dodatnih kabela ili vodova i savršena je za stambene kuće, urede, trgovine, tvrtke i proizvodne pogone, kao i za novogradnje.
* Funkcije za zaštitu od preopterećenja i prenapona dostupne su samo za uređaje s mjerenjem struje.
Funkcije
Upravljanje putem Z-Wave
Uključi Wave Pro Shutter u svoju Z-Wave mrežu i upravljaj njime na daljinu. Kompatibilan je sa svim certificiranim Z-Wave gatewayima.
Upravljanje kutom lamela
Koristi Wave Pro Shutter sa svojim žaluziama i upravljaj kutom nagiba lamela kako bi regulirao količinu svjetla u prostoriji.
Upravljanje položajem??
Postavi željeni položaj svojih roleta, žaluzina, suncobrana, tende i drugih uređaja koje pokreću dvosmjerni AC motori.
Asocijacije
Postavi izravnu komunikaciju između uređaja u tvojoj lokalnoj Z-Wave mreži i postavi prilagođene radnje, čak i bez čvorišta!
Pametni rasporedi?
Izradi prilagođene rasporede temeljene na tvom dnevnom ritmu ili usklađene sa izlaskom i zalaskom sunca (potreban gateway).
Pametne scene
Poveži Wave Pro Shutter s drugim Z-Wave uređajima (potreban gateway) i postavi prilagođene scene.
Tehnički podaci
| Napajanje: | 110-240 V AC, 50/60 Hz |
|---|---|
| Vlastita potrošnja uređaja: | < 0,3 W |
| Mjerenje snage (W): | Da |
| Maksimalni napon prekida izmjenične struje AC: | 240 V |
| Maksimalna struja prekida izmjenične struje AC: | 16 A po kanalu |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Zaštita od preopterećenja: | Da |
| Zaštita od prenapona: | Da |
| Udaljenost: | Do 40 m u zatvorenom prostoru (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Z-Wave repetitor: | Da |
| CPU: | Z-Wave S800 |
| Z-Wave frekvencijski opsezi: | 868,4 MHz |
| Maksimalna prenesena snaga radiofrekvencije u frekvencijskom opsegu/opsezima: | < 25 mW |
| Veličina (V × Š × D): | 94 x 19 x 69 ±0,5 mm / 3,7 x 0,75 x 2,71 ±0,02 inča |
| Težina: | 75 g |
| Montaža: | DIN šina |
| Maksimalni moment pritezanja vijaka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Poprečni presjek vodiča: | 0,5 do 2,5 mm² / 20 do 14 AWG (zeleni priključci) 0,5 do 1,5 mm² / 20 do 16 AWG (bijeli priključci) |
| Duljina ogoljenog vodiča: | 6 do 7 mm / 0,24 do 0,28 inča (zeleni priključci) 5 do 6 mm / 0,20 do 0,24 inča (bijeli priključci) |
| Materijal kućišta: | Plastika |
| Boja: | Crna |
| Temperatura okoline: | -20 °C do 40 °C |
| Vlažnost zraka: | 30 % do 70 % relativne vlažnosti zraka |
| Maksimalna visina: | 2000 m |