Profesionalni 3-kanalni DIN šinski Z-Wave® pametni prekidač s potencijalno slobodnim kontaktima
Pogodno za kućnu i zgradnu automatizaciju s daljinskim upravljanjem. Može se montirati na DIN šinu u razvodnoj kutiji. Poboljšane sigurnosne funkcije.
- Tri izlaza, svaki po 16 A. Maksimalna ukupna snaga uređaja: 48 A.
- Montaža na DIN šinu
- Potencijalno slobodni kontakti
- Izuzetno niska potrošnja energije: < 0,3 W?
- Z-Wave frekvencijski pojas: 868,4 MHz (CEPT zemlje)?
- Najnovija tehnologija: Z-Wave 800 serija
- Automatska konfiguracija putem SmartStart
- Security 2 autentifikacija za najvišu razinu sigurnosti
- Podržava OTA (Over-the-Air) nadogradnje firmvera
- Radi s certificiranim Z-Wave gateway uređajima i preko 4.000 Z-Wave uređaja
*Gateway (Smart Hub) nije uključen u paket, ali je potreban za konfiguraciju uređaja.
Najbolje rješenje za nove stambene i poslovne prostore
Wave Pro 3 je 3-kanalno relejno upravljačko sredstvo s kapacitetom do 48 A za profesionalnu automatizaciju rasvjete i uređaja u stambenim i poslovnim prostorima. Opremljen je potencijalno slobodnim kontaktima koji pružaju visoku fleksibilnost u podršci napona i primjenama. Mogu se postaviti različite radnje, scenariji i rasporedi kako bi tvoj prostor bio usklađen s tvojim dnevnim aktivnostima ili poslovnim potrebama.
Shelly Qubino radi s Z-Wave
Korištenjem Z-Wave tehnologije, pametni kućni proizvodi mogu besprijekorno komunicirati putem centralnog pametnog čvorišta, bez obzira na marku ili platformu! Shelly Qubino uređaji koriste najnoviju generaciju Z-Wave čipova (S800), jednu od najpopularnijih standardiziranih tehnologija na svijetu.
za pametne domove.
Radi s bilo kojim Z-Wave gateway uređajem
Serija Wave-Pro namijenjena je za ugradnju na DIN šinu u razvodnoj kutiji. Nakon ugradnje možeš ih povezati u svoju Z-Wave mrežu (potreban je Z-Wave gateway) i upravljati priključenim uređajima s bilo kojeg mjesta putem pametnog telefona ili tableta. Shelly Qubino uređaji rade s preko
Zajedno s preko 4000 certificiranih Z-Wave uređaja i gateway uređaja.
Serija Wave-Pro
Serija Wave-Pro opremljena je zaštitom od pregrijavanja, preopterećenja i prenapona* te se ugrađuje u razvodnu kutiju (DIN). Pro serija omogućuje potpunu pametnu automatizaciju bez dodatnih kabela ili vodova i savršena je za stambene kuće, urede, trgovine, tvrtke i proizvodne pogone, kao i za novogradnju.
Funkcije
Upravljanje putem Z-Wave
Poveži Wave Pro Shutter u svoju Z-Wave mrežu i upravljaj njime na daljinu. Kompatibilan je sa svim certificiranim Z-Wave gateway uređajima.
3 kanala, svaki po 16 A
Wave Pro 3 ima ukupnu snagu od 48 A.
Potencijalno slobodni kontakti
Koristi širok raspon izlaznih napona. Podržava niske napone.
Montaža na DIN šinu
Namijenjen za ugradnju u razvodnu kutiju i dizajniran prema svjetskim DIN standardima za montažu na DIN šinu.
Asocijacije
Postavi izravnu komunikaciju između uređaja u tvojoj lokalnoj Z-Wave mreži i postavi prilagođene akcije,
također bez huba!
Najviša razina sigurnosti
Poveži uređaj kao Security 2 Authenticated za osiguranje šifrirane komunikacije i najviše sigurnosti tvog Z-Wave mreže.
Neograničene mogućnosti primjene
Dinamičko upravljanje svjetlom
Automatiziraj uredsku rasvjetu i optimiziraj njezinu potrošnju pomoću pametnih rasporeda, tajmera ili scenarija. S Wave Pro 3 postavi individualne rasporede i pametne tajmere za upravljanje i zasebno upravljanje rasvjetom. Postavi da se svjetla na uredskim katovima potpuno isključe nakon radnog vremena i uključe samo tamo gdje je potrebno u 7:00 ujutro. Kraj brige o zaboravljenim svjetlima i rasipanju energije!
Optimalna klima u prostoriji
Ugodna temperatura u sobama za goste, recepcijama, restoranima i konferencijskim dvoranama ključna je za dobrobit gostiju i osoblja. Međutim, nije lako održati tu ravnotežu bez nepotrebne potrošnje energije. Sustavi hlađenja i grijanja u hotelima moraju se prilagođavati promjenjivim temperaturama tijekom različitih godišnjih doba. Integracijom Wave Pro 3 za motoriziranu kontrolu ventila u sustavima distribucije vode, hoteli mogu učinkovito upravljati grijanjem, hlađenjem i drugim upravljanjima ventila.
Optimiziraj svoju potrošnju električne energije
Spriječi nepotrebnu potrošnju energije u uredu tijekom vikenda! Osiguraj maksimalnu energetsku učinkovitost automatiziranjem napajanja utičnica pomoću Wave Pro 3. Implementiraj pametno vremensko planiranje kako bi isključio nepotrebne električne uređaje s velikom potrošnjom u uredskim prostorijama noću radnim danima i tijekom vikenda. Tako ćeš prepoloviti potrošnju tih uređaja - a tvoj račun za struju će ti zadavati manje glavobolja.
Tehnički podaci
| Napajanje: | 110-240 V AC, 50/60 Hz |
|---|---|
| Vlastita potrošnja uređaja: | < 0,3 W |
| Maks. napon prekidača izmjenične struje AC: | 240 V |
| Maks. struja prekidača izmjenične struje AC: | 16 A po kanalu, ukupno 48 A |
| Maks. napon prekidača istosmjerne struje DC: | 30 V |
| Maks. struja prekidača istosmjerne struje DC: | 16 A po kanalu, ukupno 48 A |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Domet: | Do 40 m u zatvorenom prostoru (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Z-Wave repetitor: | Da |
| CPU: | Z-Wave S800 |
| Z-Wave frekvencijski opsezi: | 868,4 MHz |
| Maksimalna prenesena snaga radiofrekvencije u frekvencijskom opsegu/opsezima: | < 25 mW |
| Veličina (V × Š × D): | 94 x 19 x 69 ±0,5 mm / 3,7 x 0,75 x 2,71 ±0,02 inča |
| Težina: | 150 g |
| Montaža: | DIN šina |
| Maksimalni moment zatezanja vijaka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Poprečni presjek vodiča: | 0,5 do 2,5 mm² / 20 do 14 AWG (zeleni priključci) |
| Duljina ogoljenog vodiča: | 6 do 7 mm / 0,24 do 0,28 inča (zeleni priključci) |
| Materijal kućišta: | Plastika |
| Boja: | Crna |
| Temperatura okoline: | -20 °C do 40 °C |
| Vlažnost zraka: | 30 % do 70 % relativne vlažnosti zraka |
| Maks. visina: | 2000 m |