WiFi napajana žarulja s funkcijom prigušivanja
- 4W toplo bijelo svjetlo, svjetlina: 260 LM s funkcijom prigušivanja
- Prikladno za standardno grlo za žarulju - E27
- Jednostavno upravljanje preko Shelly aplikacije kao i preko različitih protokola, platformi i glasovnih asistenata.
- Ima ugrađeni web poslužitelj i povezuje se s tvojom WiFi mrežom
Pametna vintage žarulja u spektakularnom dizajnu
Oduvijek si sanjao žarulju u vintage stilu s pametnim funkcijama? Sa Shelly Vintage dobivaš najbolje iz oba svijeta, kombinirajući modernu tehnologiju s elegantnim vintage izgledom, dizajniranim za ugradnju u standardni grlo za žarulju – E27. Poveži Shelly Vintage izravno s kućnim WiFi-jem, igraj se svjetlom i priguši ga po želji.
ZNAČAJKE
WiFi napajanje
Poveži Shelly Vintage s tvojom WiFi mrežom. Nije potreban HUB!
Praćenje energije
Shelly Vintage osigurava precizno praćenje potrošnje energije.
Elegantni dizajn
Spektakularan vintage dizajn koji odgovara svakom stilu doma, od toplog do hladnog bijelog svjetla.
Prilagodba intenziteta svjetla
Uživaj u prigušenom bijelom svjetlu podešavanjem svjetline.
Energetski učinkovit
Smanji potrošnju energije bez gubitka svjetline ili kvalitete.
Pametni rasporedi
Postavi prilagođene rasporede prema svom dnevnom ritmu ili automatski upravljaj rasvjetom u skladu sa izlaskom i zalaskom sunca.
PRIMJERI UPOTREBE
ELEGANTAN VINTAGE DIZAJN
Shelly VintageG125 savršeno upotpunjuje svaku unutarnju rasvjetu – od lijepih svjetiljki iznad tvoje barske ploče do noćne lampe. Sa svojim elegantnim i stilskim vintage dizajnom, žarnom niti i lijepim ispupčenim oblikom, izuzetno toplo svjetlo čini svaku inače običnu lampu vrhuncem tvog interijera.
SRDAČNA DOBRODOŠLICA
Pozdravite svoje najmilije čim uđu u vaš dom. Kombinirajte Shelly Vintage G125 sa Shelly Door/Window2 senzorom. Postavljen na ulaznim vratima, senzor se može podesiti da uključi svjetlo kad se vrata otvore i tako vas upozori na dolazak posjetitelja.
PRIGUŠUJTE S STILOM
Želite iznenaditi voljenu osobu romantičnom večerom, ali nedostaje prava atmosfera? Svjetlo može puno promijeniti – zamijenite bijelu fluorescentnu svjetlost vaše obične žarulje sa Shelly Vintage G125 toplom žutom svjetlošću i iskoristite mogućnost prigušivanja tako da svjetlinu podesite jednim dodirom na svom mobitelu ili izravno preko zidnog prekidača – prema vašem ukusu!
Uljepšajte svoj prostor
Shelly Vintage G125 stvara savršenu svjetlosnu atmosferu za vaš bar, restoran ili jazz klub. Prekrasan vintage stil naše lampe je završni dodir za vaš interijer - bilo da je moderan ili retro. Shelly vam pomaže optimizirati potrošnju energije vaše rasvjete pomoću pametnih rasporeda, tajmera i scenarija. Automatizirajte svoju rasvjetu i postavite je da se noću isključuje. Tako se ne troši struja, što smanjuje mjesečni račun za struju vašeg poslovanja.
Tehnički podaci
| PRIKLJUČAK | |
|---|---|
| Nazivna snaga | 4 W |
| Grlo | E27 |
| Napajanje AC | 230 V ± 10 %, 50 Hz |
| Napajanje DC | Ne |
| POSEBNE FUNKCIJE | |
| Zaštita od pregrijavanja | Ne |
| Zaštita od prenapona | Ne |
| Mjerenje snage | Ne |
| Prigušivanje | Da |
| FUNKCIJE | |
| Svjetlina | Toplo bijela: 260 lm |
| Kut svjetlosnog snopa | 360° |
| Promjena boje | Ne |
| Indeks boje | Ra > 80 |
| Temperatura boje | 2700 K |
| Filament | Spirala |
| Staklo/premaz | Jantar |
| Preddefinirani efekti | Ne |
| Razred zaštite | IP20 |
| Temperatura okoline | -10 °C do +40 °C |
| Vlastita potrošnja uređaja | < 1 W |
| Pametno uključivanje/isključivanje | Da |
| Lokalno i daljinsko upravljanje | Da |
| Izlazak/zalazak sunca | Da |
| Tjedni raspored | Da |
| Trajanje života | 15.000 sati |
| POVEZIVOST | |
| WLAN | Da |
| WLAN protokol | 802.11 b/g/n |
| Frekvencija WLAN signala | 2412 - 2484 MHz |
| Snaga WLAN signala | 1 mW |
| Domet WLAN-a | do 50 m na otvorenom i do 30 m u zatvorenom prostoru (ovisno o građevinskim materijalima) |
| DIMENZIJA | |
| Veličina | 125 mm x 155 mm |