Pametni, Matter-kompatibilni utikač s mjerenjem snage i višebojnim LED zaslonom
Shelly Plug S Gen3 je mali pametni utikač s Bluetooth povezivošću i mjerenjem snage. Upravljajte i nadgledajte rasvjetu, grijanje ili bilo koji drugi priključeni električni uređaj u vašem domu - bez obzira gdje se nalazite. Podržava do 2500 W i ima prilagodljive LED indikatore. Zahvaljujući ugrađenoj Matter kompatibilnosti, utikač se besprijekorno integrira u sve glavne pametne kućne ekosustave.
- Podržava do 12 A (2500 W)
- Matter certificiran: povežite uređaje drugih marki u samo nekoliko sekundi
- Podrška za Apple Homekit: upravljajte povezanim uređajima preko Apple Home aplikacije ili Siri
- Mjerenje snage
- Višebojni LED zaslon (s noćnim načinom)
- Flash memorija: 8 MB i Shelly čip
- Skripting
- Podržava rasporede, scene i lokalne radnje
- Nije potreban HUB! Sveobuhvatna kompatibilnost s kućnim automatizacijskim sustavima i aplikacijama trećih strana, uključujući Shelly Smart Control aplikaciju.
- Može funkcionirati kao WLAN repetitor i BLE gateway
- Podržava KNXnet / IP-komunikaciju
Tehnički podaci
| Značajke | |
|---|---|
| Veličina (V x Š x D): | 44 x 44 x 70 mm / 1,73 x 1,73 x 2,75 inča |
| Kompatibilne utičnice: | CEE 7/1, CEE 7/3 (tip F / Schuko) ili CEE 7/5 (tip E) |
| Kompatibilni utikači: | CEE 7/2, CEE 7/4 (tip F / Schuko), CEE 7/7, CEE 7/16 (tip C) ili CEE 7/17 |
| Temperatura okoline: | -20 °C do 40 °C |
| Vlažnost zraka: | 30 % do 70 % relativne vlažnosti zraka |
| Maks. nadmorska visina: | 2000 m |
| Stupanj onečišćenja: | 2 |
| Razina zaštite IP | 20 |
| Napajanje: | 220 - 230 V~ 50/60 Hz |
| Otpornost na prenapon: | 2500 V |
| Maks. prekidni napon: | 230 V~ |
| Maks. prekidni tok: | 12 A |
| Maks. snaga: | 2500 W (otporni) |
| WLAN | |
| Protokol: | 802.11 b/g/n |
| Frekvencija: | 2401 - 2495 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 20 dBm |
| Domet: | Do 50 m na otvorenom, do 30 m u zgradama (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Bluetooth | |
| Protokol: | 4.2 |
| Frekvencijski pojas: | 2400 - 2483,5 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 4 dBm |
| Domet: | Do 30 m na otvorenom, do 10 m u zgradama (ovisno o lokalnim uvjetima) |