Shelly · Plug & Play "Blu TRV & Blu Gateway Gen3"
Pakiranje od 3 komada
Pametni, Bluetooth upravljani i Wi-Fi podržani* termostatski ventil za precizno upravljanje sobnom temperaturom
*Potreban je gateway (uključen u paket)
Sadržaj paketa:
3x Shelly BLU TRV
1x Shelly BLU Gateway Gen3
Pametni termostatski ventil za radijator za napredno upravljanje sobnom temperaturom i vrhunsku udobnost klime
Upravljanje grijanjem jednostavno i lako
Doživi neusporedivu udobnost i učinkovitost s pametnim termostatskim ventilom za radijator tvrtke Shelly. Shelly BLU TRV savršeno se uklapa u tvoj interijer i nudi precizno upravljanje klimom, tako da je u svakoj sobi uvijek idealna temperatura. Radi na Bluetoothu i podržava Wi-Fi*, odlikuje se brzim vremenom odziva, dugim trajanjem baterije i jednostavnom integracijom u tvoj pametni dom.
*Za aktivaciju Wi-Fi funkcionalnosti potreban ti je kompatibilan gateway poput Shelly BLU Gateway Gen3 (uključen u paket).
Novi standard za udoban život
Shelly BLU TRV ima precizno upravljanje temperaturom koje ti omogućuje da postaviš željenu ugodnu klimu s koracima od ±0,1 °C, osiguravajući stalnu i ugodnu atmosferu. Hladno ti je i treba ti toplije? Boost način može brzo zagrijati prostoriju na savršenu temperaturu.
Svestrano upravljanje grijanjem
Pametnim upravljanjem vremenom možeš prilagoditi grijanje svojim dnevnim rutinama i tako optimizirati i udobnost i energetsku učinkovitost. Za još preciznije upravljanje temperaturom, Shelly BLU TRV podržava vanjske senzore poput Shelly BLU H&T i Shelly BLU Door-/Window senzora. To ga čini svestranim dodatkom za svaki sustav grijanja.
Savršena kombinacija udobnosti i učinkovitosti
Čim uđete u svoj dom, dočekat će vas idealna temperatura. I smanjujete nepotrošnju kad nema nikoga kod kuće. S našom Cloud aplikacijom lako kreirate pametne rasporede grijanja koji se prilagođavaju vašem dnevnom ritmu – za ugodnu klimu kad ste tu i uštedu energije kad niste.
- Bluetooth upravljanje i WLAN mogućnost*
- 2x 1,5 V AA - uključeno u paket
- Precizna kontrola temperature: ±0,1 °C
- Boost način rada za brzo zagrijavanje prostorije
- Pametni rasporedi: Postavite dnevne rasporede za održavanje topline u domu i uštedu energije.
- Podrška za vanjske senzore (kompatibilno sa Shelly BLU H&T, Shelly BLU Door-/Window)
- Sveobuhvatna integracija u pametne kućne sustave
Funkcije
![]() |
![]() |
|
|
Bluetooth upravljanje i WLAN mogućnost*
|
Precizna kontrola temperature:
±0,1 °C |
Boost način rada
|
|
Brže vrijeme odziva i jednostavna integracija. *Potrebno je Gateway |
Uživajte u kontroli temperature s prilagodbama preciznim do ±0,1°C za optimalnu udobnost. | za brže zagrijavanje prostorije |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Rotirajući zaslon
s brojkama |
Izdržljive baterije (2x 1,5 V AA - uključeno u paket) |
Podrška za vanjske senzore
|
| Pogledajte i ručno podesite temperaturu kad ste kod kuće | Do 2 godine trajanja baterije, ovisno o dnevnoj upotrebi | Kompatibilno sa Shelly BLU H&T, Shelly BLU Door/Windows senzorom za precizno mjerenje temperature prostorije |
Tehnički podaci
| Značajke | |
|---|---|
| Veličina (V x Š x D): | 60 x 27 x 11 mm / 2,36 x 1,06 x 0,43 inča |
| Težina: | 10 g |
| Materijal kućišta: | Plastika |
| Boja kućišta: | Bijela |
| Okolina | |
| Temperatura okoline: | -20 °C do 40 °C |
| Vlažnost zraka: | 30 % do 70 % relativne vlažnosti zraka |
| Električno | |
| Napajanje: | 5 V⎓ (preko USB-A priključka) |
| Vlastita potrošnja uređaja: | < 1 W |
| Bežično | |
| WLAN | |
| Protokol: | 802.11 b/g/n |
| Frekvencijski pojas: | 2412 - 2472 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 20 dBm |
| Domet: | Do 50 m na otvorenom, do 30 m u zatvorenom (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Bluetooth | |
| Protokol: | 4.2 s BLE |
| Frekvencijski pojas: | 2402 - 2480 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 4 dBm |
| Domet: | Do 30 m na otvorenom, do 10 m u zatvorenom (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Mikrokontroler | |
| CPU: | ESP-Shelly-C38F |
| Flash: | 8 MB |
| Značajke firmvera | |
| Rasporedi: | 20 |
| Webhooks (URL-akcije): | 20 s pet URL-ova po Hooku |
| Skripting: | Ja |
| MQTT: | Ja |
| Enkripcija: | Ja |




