WiFi upravljani senzor vlage i temperature
Shelly H&T ima ugrađene module za vlagu i temperaturu i dovoljno je malen da se besprijekorno uklopi u svaki interijer, pomažući ti održavati zdravu i ugodnu temperaturu i vlagu u stanu.
- Baterija 1xCR123A - NIJE uključena.
ZAŠTO SHELLY H&T?
PRATI PROMJENE KLIME U SVOM DOMU
Shelly H&T osigurava da uvijek pratiš temperaturu i vlagu u svom domu. S trajanjem baterije dužim od 1 godine, prati i najmanju promjenu uvjeta i pomaže ti izbjeći isušivanje ili plijesan, istovremeno održavajući ugodnu klimu u prostoru.
ZNAČAJKE
WiFi upravljanje
Poveži Shelly H&T s tvojom WiFi mrežom. Nije potreban HUB!
Niska potrošnja baterije
Trajanje baterije duže od 1 godine zahvaljujući niskoj potrošnji. Shelly H&T se također može napajati putem USB kabela.
Nadzor temperature
Pazi na temperaturne promjene i uvijek osiguraj ugodan dom.
Senzor vlage
Prati promjene vlage kako bi izbjegao isušivanje i stvaranje plijesni.
Besplatna povijest podataka
Shelly H&T nudi do 1 godinu besplatnog pohranjivanja podataka za analize i statistike.
Aktivacija scenarija
Postavi Shelly H&T da aktivira različite scenarije na temelju unaprijed postavljenih uvjeta.
Beskonačne mogućnosti primjene
OSIGURAJ NAJPOVOLJNIJE UVJETE SKLADIŠTENJA
Jesi li ljubitelj rijetkih cigara? Pobrini se za dobru njegu svoje kolekcije, inače se može lako oštetiti zbog nepovoljnih uvjeta skladištenja. Zahvaljujući svojoj maloj veličini, Shelly H&T praktički stane bilo gdje. Jednostavno ga stavi u svoju kutiju za cigare i uvijek prati točnu temperaturu i vlagu unutra, bez obzira gdje se nalaziš.
UČINITE SVOJ STARI VENTILATOR PAMETNIM
Kontrola temperature kod kuće nikada nije bila jednostavnija! Nema potrebe ulagati u skupe pametne uređaje. Ako imate stari električni ventilator, nemojte ga još bacati! Umjesto toga, učinite ga pametnim jednostavnim povezivanjem sa Shelly Plug! Zatim kreirajte scenarij sa Shelly H&T i pustite ventilator da se uključi čim senzor detektira porast temperature. A najbolji dio? Uvijek znate koliko energije trošite!
PAMETNI VENTILATOR ZA KUPAONICU
Brzo oslobodite svoju kupaonicu od vlage ili neugodnih mirisa. Jednostavno kombinirajte H&T i Shelly Plus 1 i automatizirajte ventilaciju kupaonice za manje od 10 minuta, izbjegavajte neugodne mirise i plijesan u fugama pločica te učinite svoje mokre prostorije prozračnim i sigurnim. Nekoliko minuta nakon tuširanja vaša je kupaonica ponovno potpuno suha.
UVJEK SVJEŽI PROIZVODI
Očuvanje svježine hrane i pića je neophodno, posebno ako imate restoran, slastičarnicu, bar ili hotel. Održavajte svu hranu svježom i pića na savršenoj temperaturi posluživanja za vaše goste i kupce – jednostavno stavite Shelly H&T u vašu rashladnu vitrinu ili hladnjak i uvijek pratite radi li ispravno kako biste spriječili kvarenje sadržaja.
Tehnički podaci
| Povezivanje | |
|---|---|
| Vrsta baterije | CR123A - nije uključena |
| Napajanje AC | Ne |
| Napajanje DC | Opcionalno |
| POSEBNE FUNKCIJE | |
| Mjerenje osvjetljenja | Ne |
| Detekcija pokreta | Ne |
| Otvoreno/Zatvoreno | Ne |
| Detekcija kuta nagiba | Ne |
| Detekcija vibracija | Ne |
| Detekcija vode | Ne |
| Mjerni raspon temperature | – 10°C ~ 50°C (± 1°C) |
| Mjerni raspon vlage zraka | 0~100% (±5%) |
| FUNKCIJE | |
| Potrošnja uređaja | < 1 W |
| Lokalno i daljinsko upravljanje | Da |
| Povezivost | |
| WLAN | Da |
| WLAN protokol | 802.11 b/g/n |
| Domet WLAN-a | do 50 m na otvorenom i do 30 m u zatvorenom (ovisno o građevinskim materijalima) |
| DIMENZIJE | |
| Veličina | 35mm x 45mm |