Wi-Fi žarulja s funkcijom prigušivanja
Dizajnirano za GU10 grlo žarulje
- 4,8 W toplo bijela i hladno bijela svjetlina, s funkcijom prigušivanja
- Jednostavno upravljanje preko Shelly aplikacije kao i preko različitih protokola, platformi i glasovnih asistenata.
- Ima ugrađeni web poslužitelj i povezuje se s tvojom Wi-Fi mrežom
PAMETNA WI-FI ŽARULJA ZA SVJETLIJI DOM
Zamijeni svoje klasične ugradbene svjetiljke sa Shelly Duo GU10 i upravljaj njima bez napora! Bilo toplo ili hladno svjetlo – Shelly Duo može se prigušiti i pratiti tvoj osobni dnevni ritam kako bi ti pružio više udobnosti i učinio tvoj dom energetski učinkovitijim. Upravljaj njime preko postojećeg zidnog prekidača, mobitela ili glasa!
ZNAČAJKE
Wi-Fi napajanje
Poveži Shelly Duo GU10 s Wi-Fi mrežom. Nije potreban HUB!
Praćenje energije
Shelly Duo GU10 osigurava precizno praćenje potrošnje energije.
Regulacija temperature boje
Odaberi željenu nijansu od toplog do hladnog bijelog.
Prilagodba intenziteta svjetla
Uživaj u prigušenom bijelom svjetlu podešavajući željenu svjetlinu.
Energetska učinkovitost
Smanji potrošnju energije bez gubitka svjetline ili kvalitete.
Pametni rasporedi
Postavi prilagođene rasporede prema svom dnevnom ritmu ili automatski upravljaj osvjetljenjem u skladu sa izlaskom i zalaskom sunca.
Beskonačne mogućnosti primjene
PAMETNE KUPAONIČKE SVJETILJKE
U nekim kupaonicama postoje ugradbene svjetiljke, a sada možeš dodatno poboljšati svoju udobnost! Sa Shelly Duo GU10 mijenjaš nijansu i svjetlinu svog osvjetljenja kako bi se bolje opustio. Odaberi manje svjetline za rano jutro i kasnu noć kako te ne bi zaslijepilo dok si pospan, ili uživaj u toploj kupki uz romantično žuto svjetlo koje te podsjeća na svjetlost svijeća.
OSVJETLJENJE ULAZA
Dajte svom domu lijepu atmosferu automatizirajući vanjsku rasvjetu sa Shelly Duo GU10! Postavite pametne rasporede i neka se svjetla uključe kad padne mrak – tako ćete uvijek sigurno doći kući. Postavite ih da se isključe u zoru kako biste bili sigurni da danju ne troše energiju kad svjetlo nije potrebno.
GRUPIRAJTE SVOJA SVJETLA
Već ste u krevetu, ali ste zaboravili ugasiti svjetlo u kupaonici? Ostani ležati! Instalirajte Shelly Plus i4 s Shelly zidnim prekidačem s četiri tipke za pametne releje blizu svog kreveta i ručno upravljajte Shelly Duo GU10 lampama. Sve lampe u kući možete jednostavno grupirati i koristiti Shelly Cloud aplikaciju za postavljanje različitih radnji na temelju kombinacije klikova. Na primjer: > 1 klik na tipku 1 – uključivanje/isključivanje Shelly Duo GU10 lampi u kupaonici > 2 klika na tipku 2 – uključivanje/isključivanje svih Shelly Duo GU10 lampi > 1 klik na tipku 3 – uključivanje/isključivanje samo Shelly Duo lampi u kuhinji.
NEMA VIŠE UKLJUČENIH SVJETALA
Nikada više ne brinite ako ste zaboravili ugasiti svjetlo prije odlaska na posao ili obiteljski odmor. Vaš pametni dom sada vas može obavijestiti o svim svjetiljkama koje su uključene izvan uobičajenog obrasca i omogućiti vam da ih isključite na daljinu kako biste smanjili rasipanje energije.
Tehnički podaci
| PRIKLJUČAK | |
|---|---|
| Nazivna snaga | 4,8 W |
| Grlo | GU10 |
| Napajanje AC | 110 - 230 V ± 10 %, 50/60 Hz |
| Napajanje DC | Ne |
| POSEBNE FUNKCIJE | |
| Zaštita od pregrijavanja | Ne |
| Zaštita od prenapona | Ne |
| Mjerenje snage | Ne |
| Prigušivanje | Da |
| FUNKCIJE | |
| Kut svjetlosnog snopa | 120° |
| Svjetlina | Topla bijela: 475 lm |
| Promjena boje | Ne |
| Temperatura boje | 2700 K - 6500 K |
| Filament | LED |
| Staklo/premaz | Mat |
| Preddefinirani efekti | Ne |
| Razred zaštite | IP20 |
| Radna temperatura | -10 °C do + 40 °C |
| Vlastita potrošnja uređaja | < 1 W |
| Pametno uključivanje/isključivanje | Da |
| Lokalno i daljinsko upravljanje | Da |
| Izlazak/zalazak sunca | Da |
| Tjedni raspored | Da |
| Trajanje života | 30.000 sati |
| POVEZIVOST | |
| WLAN | Da |
| WLAN protokol | 802.11 b/g/n |
| Frekvencija WLAN signala | 2412 - 2484 MHz |
| Snaga WLAN signala | 1 mW |
| Domet WLAN-a | do 50 m na otvorenom i do 30 m u zatvorenom prostoru (ovisno o građevinskim materijalima) |
| DIMENZIJE | |
| Veličina | 50 mm x 73 mm |