WiFi žarulja s funkcijom prigušivanja
- Ugrađuje se u standardni grlo za žarulju - E27
- 9 W toplog i hladnog bijelog svjetla s funkcijom prigušivanja
- Jednostavno upravljanje preko Shelly aplikacije kao i preko različitih protokola, platformi i glasovnih asistenata.
- Ima ugrađeni web poslužitelj i povezuje se s tvojom WiFi mrežom
WiFi žarulja s pametnim upravljanjem
Zamijeni svoju običnu žarulju sa Shelly Duo i lako upravljaj osvjetljenjem u svom domu! Shelly Duo može se prigušivati u toplim i hladnim tonovima i pratiti tvoj osobni raspored kako bi ti pružio udobnost i istovremeno osigurao energetsku učinkovitost.
ZNAČAJKE
WiFi upravljanje
Poveži Shelly Duo s WiFi mrežom. Nije potreban HUB!
Praćenje energije
Shelly Duo osigurava precizno praćenje potrošnje energije.
Regulacija temperature boje
Izaberi svoj omiljeni ton od toplog do hladnog bijelog.
Prilagodba intenziteta svjetla
Uživaj u prigušenom bijelom svjetlu podešavanjem jačine.
Energetska učinkovitost
Smanji potrošnju energije bez gubitka na jačini ili kvaliteti svjetla.
Pametni rasporedi
Postavi prilagođene rasporede prema svom dnevnom rasporedu ili automatski upravljaj osvjetljenjem prema izlasku i zalasku sunca.
Beskonačne mogućnosti primjene
OSVJETLJENJE KOJE PRATI SUNCE
Daj svom domu prekrasnu vanjsku atmosferu, čitaj neometano knjigu na verandi ili kraj bazena i osiguraj svoj dom zamjenom žarulja sa Shelly Duo. Postavi pametne rasporede da se svjetlo uključi pri zalasku sunca i isključi pri izlasku, te ih prilagodi svojoj dnevnoj i tjednoj rutini. Savršeno prilagodi jačinu i ton svjetla svojim aktivnostima na otvorenom.
NAPRAVI SVOJ VLASTITI SAT ZA IZLAZAK SUNCA
Teško ti je probuditi se? Napravi svoj vlastiti personalizirani alarm s ugrađenim planovima izlaska sunca naših uređaja. Postavi osvjetljenje da se uključi u željenoj jačini svjetla u željeno vrijeme i na bilo koje dane u tjednu. Koristi funkcije zatamnjivanja/pojačavanja svjetla kako bi oponašao izlazak sunca i nježno se probudio uz svjetlo koje prati cirkadijalni ritam tvog tijela.
SVJETLO ZA TVOJ PAMETNI KUĆNI URED
Zamijeni svoju običnu žarulju sa Shelly Duo i stvori ugodan radni prostor! Rad od kuće nikada nije bio popularniji, a svjetlo podesivo u hladnim i toplim tonovima može biti ključno za tvoju produktivnost i udobnost. Prilagodi boju točno na željeni ton i savršeno namjesti svjetlinu kako ne bi preopteretio oči kad vani postane tamnije.
GRUPIRAJ SVOJE PAMETNE LAMPE
Već si u krevetu, ali si zaboravio ugasiti svjetlo dolje? Ostani ležati! Instaliraj Shelly Plus i4 s Shelly zidnim prekidačem s četiri tipke za pametne releje blizu svog kreveta i upravljaj Shelly Duo lampama ručno. Sve lampe u kući možeš jednostavno grupirati i koristiti Shelly Cloud aplikaciju za postavljanje različitih radnji na temelju kombinacije klikova. Na primjer: > 1 klik na tipku 1 – uključivanje/isključivanje Shelly Duo lampi u spavaćoj sobi > 2 klika na tipku 2 – uključivanje/isključivanje svih Shelly Duo lampi > 1 klik na tipku 3 – uključivanje/isključivanje samo Shelly Duo lampi na drugom katu.
PAMETNO PRIGUŠIVANJE POVEĆAVA UDOBNOST TVOJE DJECE
Mnogi mališani vole zaspati uz upaljeno svjetlo. Shelly Duo podržava rasporede koji omogućuju da se žarulja postepeno priguši u nekoliko faza prije potpunog gašenja. Tako dijete mirno zaspi, a energija se ne troši uzalud.
Tehnički podaci
| PRIKLJUČAK | |
|---|---|
| Nazivna snaga | 9 W |
| Grlo | E27 |
| Napajanje AC | 230 V ± 10 %, 50/60 Hz |
| Napajanje DC | Ne |
| POSEBNE FUNKCIJE | |
| Zaštita od pregrijavanja | Ne |
| Zaštita od prenapona | Ne |
| Mjerenje snage | Ne |
| Prigušivanje | Da |
| FUNKCIJE | |
| Kut svjetlosnog snopa | 200° |
| Svjetlina | Topla bijela: 800 lm |
| Promjena boje | Ne |
| Temperatura boje | 2700 K - 6500 K |
| Filament | LED |
| Staklo/premaz | Mat |
| Preddefinirani efekti | Ne |
| Razred zaštite | IP20 |
| Radna temperatura | -10 °C do +40 °C |
| Potrošnja energije uređaja | < 1 W |
| Pametno uključivanje/isključivanje | Da |
| Lokalno i daljinsko upravljanje | Da |
| Izlazak/zalazak sunca | Da |
| Tjedni raspored | Da |
| Trajanje života | 30.000 sati |
| POVEZIVOST | |
| WLAN | Da |
| WLAN protokol | 802.11 b/g/n |
| Frekvencija WLAN signala | 2412 - 2484 MHz |
| Snaga WLAN signala | 1 mW |
| Doseg WLAN-a | do 50 m na otvorenom i do 30 m u zatvorenom (ovisno o građevinskim materijalima) |
| DIMENZIJA | |
| Veličina | 60 mm x 122 mm |