Shelly DALI Dimmer Gen3
Shelly DALI Dimmer Gen3 je napredni uređaj za kontrolu svjetline za visokokvalitetna DALI svjetla. Djeluje kao most između DALI mreže svjetala i tvog Shelly ekosustava, pružajući jednostavno rješenje za upravljanje zahtjevnim sustavom rasvjete.
- WiFi i Bluetooth povezivost (BLE-gateway i WiFi pojačivač dometa)
- DALI Single Master Application Controller
- Podržava LED upravljačke uređaje (DALI Part 207)
- Napajanje sabirnice sa zagarantiranih 10 mA (do 5 DALI upravljačkih uređaja)
- Pametni rasporedi
- Noćni način rada: Omogućuje postavljanje određene svjetline ulaznih svjetala tijekom noći
- Min/Max svjetlina: Mijenja raspon signala zatamnjivanja za precizniju kontrolu svjetline.
- Brzina prelaska tipki: Kontrolira koliko brzo se mijenja svjetlina dok držite tipku(e).
- Trajanje prijelaza: Kontrolira vrijeme zatamnjivanja od 0 do 100 %.
- Podržava skripting, webhooks, MQTT i lokalne akcije
- Visoka kompatibilnost s kućnim automatizacijskim sustavima trećih strana
- Podržava KNXnet / IP-komunikaciju
- Nije potreban HUB! Jednostavno upravljanje preko Shelly Smart Control aplikacije, različiti protokoli kućne automatizacije, platforme i glasovni asistenti.
Tehnički podaci
| Veličina (V x Š x D): | 42 x 37 x 17 mm / 1,65 x 1,46 x 0,66 inča |
|---|---|
| Težina: | 18 g |
| Maksimalni moment zavrtnja na stezaljkama: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Presjek vodiča: | 0,2 do 2,5 mm²/ 24 do 14 AWG (čvrsti, višestruki i završni prstenovi) |
| Duljina skidanja izolacije vodiča: | 6 do 7 mm / 0,24 do 0,28 inča |
| Montaža: | Ugradnja u zid, spušteni stropovi |
| Materijal kućišta: | Plastika |
| Boja kućišta: | Zelena |
| Temperatura okoline: | -20 °C do 40 °C |
| Vlažnost zraka: | 30% do 70% relativne vlažnosti zraka |
| Maks. nadmorska visina: | 2000 m |
| Napajanje: | 110 - 240 V~ ±10 % 50/60 Hz |
| Vlastita potrošnja uređaja: | < 2 W |
| Potrebna je neutralna žica: | Ne |
| Napajanje sabirnice: | Zagarantirano 10 mA (do 5 DALI prednaponskih uređaja), kratkospojni tok 35 mA |
| Napon sabirnice: | 16 V nazivno |
| Interni temperaturni senzor: | Da 802.11 b/g/n |
| RF pojas: | 2401 - 2495 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 20 dBm |
| Domet: | Do 50 m na otvorenom, do 30 m u zatvorenom (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| Protokol: | 4.2 |
| Frekvencijski pojas: | 2400 - 2483,5 MHz |
| Maks. RF snaga: | < 4 dBm |
| Domet: | Do 30 m na otvorenom, do 10 m u zatvorenom (ovisno o lokalnim uvjetima) |
| CPU: | ESP-Shelly-C38F |
| Flash: | 8 MB |
| Rasporedi: | 20 |
| WebHookovi (URL-akcije): | 20 s pet URL-ova po Hooku |
| Skripting: | Da |
| MQTT: | Da |
| Šifriranje: | Da, TLS 1.2 |