Shelly 50 A transformatorska stezaljka
je kliješta za mjerenje struje za Shelly EM. Potrebna su za očitavanje podataka o potrošnji struje sa Shelly EM.
Ovo je dodatni proizvod i ne uključuje Shelly EM
Tehnički podaci
| MJENJAČ STRUJE | 50A |
|---|---|
| Točnost prolaza | 1% |
| Jezgro | Feritno jezgro |
| Električna snaga | 3000VAC 1mA60s |
| Unutarnji promjer | 11mm |
| Otpornost snage | 20Ω |
| Primarni nazivni strujni opseg 5 | 0A |
| Sekundarna nazivna struja | 16,67mA |
| Struja zasićenja blokade | ≥85A |
| Veličina | 23,5mm x 41,5mm x 26mm |
| Sekundarna nazivna struja | 40mA |
| Struja zasićenja blokade | ≥120A |
| Veličina | 31mm x 45mm x 30mm |
| FUNKCIJE | |
| Kompatibilno | 50A Shelly EM |