Shelly 120 A stezaljka transformatora
Pregled
je stezaljka za mjerenje struje za Shelly EM. Potrebna je za očitavanje podataka o potrošnji struje sa Shelly EM.
Ovo je dodatni proizvod i ne uključuje Shelly EM.
Tehnički podaci
| MJENJAČ STRUJE | 120A |
|---|---|
| Točnost prolaza | 1% |
| Jezgro | Feritno jezgro |
| Električna izdržljivost | 3000VAC 1mA60s |
| Unutarnji promjer | 17mm |
| Otpornost snage | 20Ω |
| Primarna nazivna struja | 120A |
| Sekundarna nazivna struja | 40mA |
| Struja zasićenja blokade | ≥120A |
| Veličina | 31mm x 45mm x 30mm |
| FUNKCIJE | |
| Kompatibilno | 120A Shelly EM, Shelly 3EM |