Professzionális DIN sínre szerelhető Z-Wave® redőnyvezérlés teljesítményméréssel, 16 A csatornánként
Lakás- és épületautomatizáláshoz, motoros ablakredőnyök, redőnyök, reluxák vagy napellenzők távoli vezérléséhez. DIN sínre szerelhető biztosítékdobozban. Ajánlott csak elektronikus vagy mechanikus végálláskapcsolós motorokat használni.
- A redőnylamellák dőlésszögének (pozíciójának) vezérlése
- Támogatja a nyomógombokat/impulzuskapcsolókat és billenőkapcsolókat
- Teljesítménymérés
- Rendkívül alacsony sajátfogyasztás: < 0,3 W?
- Z-Wave frekvenciasáv: 868,4 MHz (CEPT országok)?
- Legújabb technológia: Z-Wave 800 sorozat
- Automatikus beállítás SmartStart-tal
- Security 2 hitelesítés a legmagasabb szintű biztonságért
- Támogatja az Over-the-Air firmware frissítéseket
- Z-Wave tanúsított gateway-ekkel és több mint 4000 Z-Wave eszközzel kompatibilis
*A gateway (Smart Hub) nincs a csomagban, de a készülék konfigurálásához szükséges.
MIÉRT VÁLASSZUK A WAVE PRO SHUTTERT?
A legjobb megoldás új lakóépületekhez és üzleti helyiségekhez
A Wave Pro Shutter egy relé, amely csatornánként akár 16 A-t támogat. Beépített árammérővel rendelkezik, amellyel szabályozhatod és figyelheted az egyes csatornák fogyasztását. Különböző műveletek, forgatókönyvek és időzítések állíthatók be, hogy a környezeted összhangban legyen a napi tevékenységeiddel vagy üzleti igényeiddel.
BEVEZETÉS A Z-WAVE-BE
Shelly Qubino Z-Wave technológiával működik
A Z-Wave használatával az okosotthon termékek egy központi Smart Hub segítségével zökkenőmentesen kommunikálnak egymással – márkától vagy platformtól függetlenül! A Shelly Qubino eszközök a legújabb Z-Wave chip generációval (S800) működnek, amely a világ egyik legnépszerűbb szabványosított technológiája az okosotthonok számára.
*A Z-Wave eszközöknek bizonyos feltételeknek kell megfelelniük a megfelelő működéshez. Például támogatott Z-Wave hub használata szükséges. További információk az hivatalos Z-Wave weboldalon találhatók: www.z-wave.com
Minden Z-Wave gateway-jel működik
A Wave-Pro sorozat DIN sínre szerelhető a biztosítékdobozban. A telepítés után beillesztheted a Z-Wave hálózatodba (Z-Wave gateway szükséges), és a csatlakoztatott eszközöket bárhonnan vezérelheted okostelefonoddal vagy táblagépeddel. A Shelly Qubino eszközök a következővel működnek együtt:
4000 Z-Wave zertifizierten Geräten und Gateways zusammen.
4000 Z-Wave tanúsított eszköz és Gateway együtt.
LEGMAGASABB BIZTONSÁG
Wave-Pro sorozat
A Wave-Pro sorozat túlmelegedés-, túlterhelés- és túlfeszültség-védelemmel* rendelkezik, és a biztosítékdobozba (DIN) szerelhető. A Pro sorozat teljes körű okos automatizálást tesz lehetővé további kábelek vagy vezetékek nélkül, ideális családi házakhoz, irodákhoz, üzletekhez, vállalkozásokhoz és gyártóüzemekhez, valamint új építkezésekhez.
* A túláram- és túlfeszültség-funkciók csak áramméréssel rendelkező eszközök esetén érhetők el.
Funkciók
Z-Wave vezérlésű
Kapcsold be a Wave Pro Shuttert a Z-Wave hálózatodba, és irányítsd távolról. Minden tanúsított Z-Wave Gateway-vel kompatibilis.
Lamellaszög szabályozás
Használd a Wave Pro Shuttert a redőnyeiddel, és szabályozd a lamellák dőlésszögét a helyiség fényviszonyainak beállításához.
Pozíciószabályozás??
Állítsd be a redőnyök, rolók, napernyők, napellenzők és más, kétirányú AC motorral működtetett eszközök kívánt pozícióját.
Asszociációk
Állíts be közvetlen kommunikációt az eszközök között a helyi Z-Wave hálózatodban, és hajts végre egyedi műveleteket hub nélkül is!
Okos időzítések?
Hozz létre egyedi, napi rutinodra vagy a napfelkelte és napnyugta időpontjaihoz igazított időzítéseket (Gateway szükséges).
Okos jelenetek
Kombináld a Wave Pro Shuttert más Z-Wave eszközökkel (Gateway szükséges), és állíts be egyedi jeleneteket.
| Műszaki adatok | Tápegység: |
|---|---|
| 110-240 V AC, 50/60 Hz | Az eszköz saját fogyasztása: |
| < 0,3 W | Igen |
| Teljesítménymérés (W): | Max. kapcsolófeszültség váltóáram AC: |
| 240 V | Max. kapcsolóáram váltóáram AC: |
| 16 A csatornánként | Igen |
| Túlmelegedés-védelem: | Igen |
| Túlterhelés-védelem: | Igen |
| Túlfeszültség-védelem: | Akár 40 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Z-Wave jelerősítő: | Igen |
| CPU: | Z-Wave S800 |
| Z-Wave frekvenciasávok: | 868,4 MHz |
| Maximális átvitt rádiófrekvencia teljesítmény a frekvenciasáv(ok)ban: | < 25 mW |
| Méret (M × Sz × M): | 94 x 19 x 69 ±0,5 mm / 3,7 x 0,75 x 2,71 ±0,02 hüvelyk |
| Súly: | 75 g |
| Szerelés: | DIN sín |
| Csavaros kapcsok maximális nyomatéka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Vezeték keresztmetszete: | 0,5-től 2,5 mm²-ig / 20-tól 14 AWG-ig (zöld csatlakozók) 0,5-től 1,5 mm²-ig / 20-tól 16 AWG-ig (fehér csatlakozók) |
| Lehántolt vezeték hossza: | 6-tól 7 mm-ig / 0,24-től 0,28 hüvelykig (zöld csatlakozók) 5-től 6 mm-ig / 0,20-tól 0,24 hüvelykig (fehér csatlakozók) |
| Burkolat anyaga: | Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Környezeti hőmérséklet: | -20 °C és 40 °C között |
| Páratartalom: | 30 % és 70 % közötti relatív páratartalom |
| Max. magasság: | 2000 m |