Professzionális 3 csatornás DIN-sínre szerelhető Z-Wave® okos kapcsoló potenciálmentes érintkezőkkel
Alkalmas ház- és épületautomatizálásra távoli vezérléssel. DIN-sínre szerelhető biztosítéktáblában. Fejlett biztonsági funkciók.
- Három kimenet, csatornánként 16 A. A készülék maximális összteljesítménye: 48 A.
- DIN-sínre szerelhető
- Potenciálmentes érintkezők
- Rendkívül alacsony sajátfogyasztás: < 0,3 W?
- Z-Wave frekvenciasáv: 868,4 MHz (CEPT országok)?
- Legújabb technológia: Z-Wave 800 sorozat
- Automatikus beállítás SmartStart-tal
- Security 2 hitelesítés a legmagasabb szintű biztonságért
- Támogatja az Over-the-Air firmware frissítéseket
- Z-Wave tanúsított átjárókkal és több mint 4000 Z-Wave eszközzel működik
*Az átjáró (Smart Hub) nincs a csomagban, de a készülék konfigurálásához szükséges.
A legjobb megoldás új lakóépületekhez és üzlethelyiségekhez
A Wave Pro 3 egy 3 csatornás relé, amely akár 48 A teljesítményre képes, professzionális világítás- és eszközautomatizáláshoz lakó- és kereskedelmi területeken. Potenciálmentes érintkezőkkel rendelkezik, amelyek nagy rugalmasságot biztosítanak a feszültségtámogatásban és az alkalmazásokban. Különböző műveletek, jelenetek és időzítések állíthatók be, hogy a környezeted összhangban legyen a napi tevékenységeiddel vagy üzleti igényeiddel.
Shelly Qubino Z-Wave technológiával működik
A Z-Wave használatával az okos otthon termékek egy központi okos hub segítségével zökkenőmentesen kommunikálnak egymással – márkától vagy platformtól függetlenül! A Shelly Qubino eszközök a legújabb Z-Wave chip generációval (S800), a világ egyik legnépszerűbb szabványosított technológiájával működnek.
okos otthonokhoz.
Minden Z-Wave átjáróval működik
A Wave-Pro sorozat a DIN-sínre való szerelésre készült a biztosítéktáblában. A telepítés után beillesztheted a Z-Wave hálózatodba (Z-Wave átjáró szükséges), és a csatlakoztatott eszközöket bárhonnan irányíthatod okostelefonoddal vagy táblagépeddel. A Shelly Qubino eszközök több mint
4000 Z-Wave tanúsított eszközzel és átjáróval együtt.
Wave-Pro sorozat
A Wave-Pro sorozat túlmelegedés-, túlterhelés- és túlfeszültségvédelemmel* van ellátva, és a biztosítéktáblába (DIN) szerelhető. A Pro sorozat teljes körű okos automatizálást tesz lehetővé további kábelek vagy vezetékek nélkül, ideális lakóházakhoz, irodákhoz, üzletekhez, vállalkozásokhoz és gyártóüzemekhez, valamint új építkezésekhez.
Funkciók
Z-Wave vezérelt
Kapcsold be a Wave Pro Shuttert a Z-Wave hálózatodba, és irányítsd távolról. Minden tanúsított Z-Wave átjáróval kompatibilis.
3 csatorna, csatornánként 16 A
A Wave Pro 3 összteljesítménye 48 A.
Potenciálmentes érintkezők
Széles kimeneti feszültségtartományt használ. Alacsony feszültségeket is támogat.
DIN-sínre szerelhető
Biztosítéktáblába való beépítésre tervezve és a világméretű DIN-sín szabvány szerint kialakítva.
Asszociációk
Állíts be közvetlen kommunikációt az eszközök között a helyi Z-Wave hálózatodban, és hozz létre egyedi műveleteket,
hub nélkül is!
Legmagasabb biztonsági szint
Csatlakoztasd az eszközt Security 2 Authenticated módban, hogy titkosított kommunikációt és a Z-Wave hálózatod legmagasabb szintű biztonságát biztosítsd.
Határtalan felhasználási lehetőségek
Dinamikus világításvezérlés
Automatizáld az irodai világítást, és optimalizáld annak fogyasztását okos időzítések, időzítők vagy akár forgatókönyvek segítségével. A Wave Pro 3-mal egyedi időzítéseket és okos időzítőket állíthatsz be a világítás vezérlésére és külön kezelésére. Állítsd be, hogy a világítás a munkahelyi szinteken munkaidő után teljesen kikapcsoljon, és csak ott kapcsoljon vissza reggel 7:00-kor, ahol szükséges. Vége a felejtett lámpák miatti aggódásnak és az energia pazarlásának!
Optimális beltéri klíma
A kellemes hőmérséklet a vendégszobákban, recepciókon, éttermekben és tárgyalótermekben alapvető a vendégek és a személyzet jó közérzetéhez. Ez azonban nem egyszerű egyensúly fenntartása felesleges energiafelhasználás nélkül. A szállodák hűtő- és fűtőrendszereinek alkalmazkodniuk kell az évszakok változó hőmérsékletéhez. A Wave Pro 3 integrálásával a motoros szelepszabályozáshoz a vízelosztó rendszerekben a szállodák hatékonyan irányíthatják a fűtést, hűtést és egyéb szelepszabályozásokat.
Optimalizáld az energiafogyasztásodat
Kerüld el a felesleges energiafogyasztást az irodában a hétvégén! Biztosíts maximális energiahatékonyságot azzal, hogy automatizálod a konnektorok áramellátását a Wave Pro 3-mal. Alkalmazz okos időzítést, hogy a nem használt, nagy fogyasztású elektromos eszközöket a munkahelyi helyiségekben éjszaka és hétvégén teljesen kikapcsold. Így megfelezheted ezen eszközök fogyasztását – és a villanyszámlád is kevésbé fog fejfájást okozni.
Műszaki adatok
| Tápegység: | 110-240 V AC, 50/60 Hz |
|---|---|
| Készülék saját fogyasztása: | < 0,3 W |
| Max. kapcsolófeszültség váltóáram AC: | 240 V |
| Max. kapcsolóáram váltóáram AC: | 16 A csatornánként, összesen 48 A |
| Max. kapcsolófeszültség egyenáram DC: | 30 V |
| Max. kapcsolóáram egyenáram DC: | 16 A csatornánként, összesen 48 A |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Hatótávolság: | Akár 40 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Z-Wave jelerősítő: | Igen |
| CPU: | Z-Wave S800 |
| Z-Wave frekvenciasávok: | 868,4 MHz |
| Maximális átvitt rádiófrekvencia teljesítmény a frekvenciasáv(ok)ban: | < 25 mW |
| Méret (M × Sz × M): | 94 x 19 x 69 ±0,5 mm / 3,7 x 0,75 x 2,71 ±0,02 hüvelyk |
| Súly: | 150 g |
| Szerelés: | DIN sín |
| Csavaros kapcsok maximális nyomatéka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Vezető keresztmetszete: | 0,5 és 2,5 mm² / 20 és 14 AWG (zöld csatlakozók) |
| Lecsupaszított vezető hossza: | 6 és 7 mm / 0,24 és 0,28 hüvelyk (zöld csatlakozók) |
| Burkolat anyaga: | Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Környezeti hőmérséklet: | -20 °C és 40 °C között |
| Páratartalom: | 30 % és 70 % közötti relatív páratartalom |
| Max. magasság: | 2000 m |