Wi-Fi működtetésű izzó fényerőszabályzással
- Szabványos izzófoglalathoz tervezve - E277W meleg fehér
- Fényerő: 750 LM fényerőszabályzással
- Egyszerű vezérlés a Shelly alkalmazáson keresztül, valamint különböző protokollokon, platformokon és hangasszisztenseken keresztül.
- Beépített webszerverrel rendelkezik, és csatlakozik a Wi-Fi hálózatodhoz
Egy intelligens vintage izzó látványos dizájnnal
Mindig is álmodtál egy vintage stílusú, intelligens funkciókkal rendelkező izzóról? A Shelly Vintage a legjobbat nyújtja mindkét világból, ötvözve a modern technológiát egy elegáns vintage megjelenéssel, amely szabványos E27 foglalatba illeszkedik. Csatlakoztasd közvetlenül otthoni Wi-Fi hálózatodhoz, játssz a fénnyel, és állítsd be a fényerőt kedved szerint.
JELLEMZŐK
Wi-Fi működtetésű
Csatlakoztasd a Shelly Vintage-t a Wi-Fi hálózatodhoz. Nincs szükség HUB-ra!
Energiafigyelés
A Shelly Vintage pontosan figyeli az energiafogyasztást.
Elegáns dizájn
Látványos vintage dizájn, amely bármilyen lakókörnyezethez illik, meleg és hideg fehér színekben.
A fényerő intenzitásának beállítása
Élvezd a fényerőszabályozható fehér fényt, finoman állítva a fényerőt.
Energiatakarékos
Csökkentsd az energiafogyasztást fényerő vagy minőségvesztés nélkül.
Intelligens időzítések
Állíts be egyedi időzítéseket a napi rutinod alapján, vagy vezéreld automatikusan a világítást a napfelkelte/napnyugta szerint.
Végtelen felhasználási lehetőségek
A PONT AZ I-N
Dobd fel a könyvtáradat vagy a házibárdat ezzel a modern, intelligens, autentikus retro dizájnú izzóval. A Shelly Vintage ST64 különlegessé teszi otthonod bármelyik helyiségét. A szálas izzószál és a vonzó, domború forma minden egyébként hétköznapi lámpát a belső térben figyelemfelkeltővé varázsol – széles körű vezérlési és fényerőszabályzási lehetőségekkel.
INTELLIGENS ÉS STÍLUSOS VILÁGÍTÁS OTTHONI IRODÁBA
Cseréld le hagyományos izzódat Shelly Vintage ST64-re, és teremts magadnak egy hangulatos munkahelyet! Az otthoni munka soha nem volt ennyire népszerű, és a változtatható fény döntő lehet a termelékenységed és kényelmed szempontjából. Állítsd be tökéletesen a fényerőt, hogy ne terheld túl a szemed a sötétedés kezdetén, és élvezd a munkát egy modern környezetben. Még hangvezérléssel is irányíthatod a fényt!
SZABÁLYOZD EGYSZERŰEN A FÉNYERŐT TÖBB KATTINTÁSSAL
Csökkentsd a fényt, amikor vendégeidet saját készítésű vacsorára hívod, és igazítsd a fényerőt az adott helyzethez. Csatlakoztasd a Shelly Vintage ST64-et a Shelly Button1-hez, és használd a Shelly Cloud alkalmazást, hogy előre beállított fényerőszinteket állíts be, amelyeket több gombnyomással könnyedén változtathatsz.
ALKOSS SAJÁT GALÉRIÁT
Alakíts ki otthon egy szép és egyedi kiállítást – egyszerűen szerelj fel néhány Vintage ST64 izzót a folyosódon, akaszd fel kedvenc műalkotásaidat, és alkoss személyes galériát. Kapcsold be/kikapcsold az izzókat, állítsd be a fényerőt a tökéletes hangulathoz, vagy csatlakoztasd mozgásérzékelőnkhöz, hogy felgyulladjanak, amikor vendégeid elhaladnak mellettük. Élvezd a műalkotásokat tökéletes fényben.
Műszaki adatok
| CSATLAKOZÁS | |
|---|---|
| Névleges teljesítmény | 7 W |
| Foglalat | E27 |
| AC tápellátás | 230 V ± 10 %, 50 Hz |
| DC tápellátás | Nem |
| KÜLÖNLEGES FUNKCIÓK | |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Túlfeszültség-védelem | Nem |
| Teljesítménymérés | Nem |
| Fényerőszabályozás | Igen |
| FUNKCIÓK | |
| Fényerő | Meleg fehér: 750 lm |
| Sugárzási szög | 360° |
| Színváltás | Nem |
| Színindex | Ra > 80 |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Szál | Egyenes |
| Üveg/bevonat | Átlátszó |
| Előre beállított effektek | Nem |
| Védettségi osztály | IP20 |
| Környezeti hőmérséklet | -10 °C és +40 °C között |
| Eszköz saját fogyasztása | < 1 W |
| Intelligens be-/kikapcsolás | Igen |
| Helyi és távoli vezérlés | Igen |
| Napkelte/napnyugta | Igen |
| Heti ütemezés | Igen |
| Élettartam | 15.000 óra |
| KAPCSOLÓDÁS | |
| WLAN | Igen |
| WLAN protokoll | 802.11 b/g/n |
| WLAN frekvencia | 2412 - 2484 MHz |
| WLAN jelerősség | 1 mW |
| WLAN hatótávolság | akár 50 m kültéren és akár 30 m beltéren (az építőanyagoktól függően) |
| MÉRETEZÉS | |
| Méret | 64 mm x 160 mm |