Z-Wave™ okoskapcsoló, 1 csatorna 16 A, teljesítményméréssel
Számos háztartási és irodai eszköz (világítás, elektromos vezetékek, biztonsági rendszerek, fűtések, vízmelegítők stb.) áramfogyasztásának vezérlése és mérése bárhonnan.
- Áramfogyasztás mérése
- Rendkívül alacsony saját fogyasztás: 0,3 W
- Z-Wave frekvenciasáv: 868,4 MHz (CEPT országok)
- Legújabb technológia: Z-Wave 800 sorozat
- Automatikus beállítás SmartStart-tal
- Kétfaktoros hitelesítés a legmagasabb biztonsági szintért
- Vezeték nélküli firmware frissítések támogatása
- Egyszerű telepítés a legtöbb szabványos elektromos dobozba és kapcsolóba
- Kompatibilis Z-Wave tanúsított gateway-ekkel és több mint 4000 Z-Wave eszközzel
Az eszköz konfigurálásához gateway (okoshub) szükséges.
*A gateway (okoshub) nem tartozék.
z-wave
A Shelly Qubino Z-Wave technológiával működik
A Z-Wave használatával az okosotthon termékek egy központosított okoshubon keresztül zökkenőmentesen kommunikálnak egymással, márkától vagy platformtól függetlenül! A Shelly Qubino eszközök a legújabb Z-Wave chipgenerációval (S800) működnek, amely az egyik legnépszerűbb szabványosított technológia az okosotthonok világában.
*A Z-Wave eszközöknek specifikus követelményeik vannak a helyes működéshez, például egy támogatott Z-Wave hub használata szükséges. További információkért kérjük, látogasson el a hivatalos Z-Wave weboldalra.
Műszaki adatok
| Tápellátás AC/DC | 110-240 V AC / 24–30 V DC |
|---|---|
| Készülék saját fogyasztása | < 0,3 W |
| Energia mérés | Igen |
| Max. kapcsolófeszültség AC | 240 V |
| Max. kapcsolóáram AC | 16 A |
| Max. kapcsolófeszültség DC | 30 V |
| Max. kapcsolóáram DC | 10 A |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Hatótávolság | Akár 40 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Z-Wave™ jelerősítő: | Igen |
| CPU | Z-Wave™ S800 |
| Z-Wave™ rádiófrekvencia: | 868,4 MHz; 865,2 MHz; 869,0 MHz; 921,4 MHz; 908,4 MHz; 916 MHz; 919,8 MHz; 922,5 MHz; 919,7-921,7-923,7 MHz; 868,1 MHz; 920,9 MHz |
| Maximális átvitt rádiófrekvencia teljesítmény a frekvenciasávban/sávokban | < 25 mW |
| Méret (M x Sz x M) | 37x42x16 ±0,5 mm |
| Súly | 27 g |
| Szerelés | Beépíthető doboz |
| Csavaros kapcsok maximális nyomatéka | 0,4 Nm |
| Vezeték keresztmetszete | 0,5 és 1,5 mm² között |
| Csupaszított vezeték hossza | 5 és 6 mm között |
| Készülékház anyaga | Műanyag |
| Szín | Piros |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C és 40°C között |
| Páratartalom | 30% és 70% relatív páratartalom |
| Max. magasság | 2000 m |