WLAN vezérelt RGBW vezérlő LED szalagokhoz
Egy kompakt és sokoldalú RGBW vezérlő, amelyet LED szalagok könnyű vezérlésére terveztek. Az RGBW, RGB és világítási profilok támogatásával páratlan rugalmasságot kínál a tökéletes hangulat megteremtéséhez bármilyen alkalomra. Teljesítménymérő funkciója valós idejű betekintést nyújt az energiafogyasztásba a hatékonyság érdekében.
- Támogat minden 12V vagy 24V DC fehér (vagy színes), RGB, RGBW LED szalagot
- Teljesítménymérés
- 3 világítási profil az egyszerű testreszabáshoz
- Átmeneti idő és elhalványítási sebesség állítható, valamint minimum/maximum fényerő
- Független vezérlés RGB és fehér színekhez: a színfényerő és a fehér fényerő most külön-külön szabályozható fényerőszabályozással fel/le
- Éjszakai mód
- Túláram védelem
- WLAN jelerősítő és BLE átjáró
- Rendkívül gyors processzor az azonnali válaszért - ESP32
- Támogatja a szkriptelést, Webhook-okat, MQTT-t, WebSocket-et, HTTPS-t, UDP-t, TLS-t és egyedi tanúsítványokat
- Nem szükséges hub! Egyszerű vezérlés a Shelly Smart Control alkalmazáson, a legtöbb platformon és protokollon, valamint hangasszisztenseken keresztül. Használd Alexával, Home Assistanttal vagy kedvenc automatizálási platformoddal.
Műszaki adatok
| Fizikai | |
|---|---|
| Méretek (Ma x Szé x Mé): | 42x37x12 mm / 1,65x1,46x0,47 in |
| Súly: | 16 g / 0,56 oz |
| Csavaros kapcsok max. nyomatéka: | 0,2 Nm / 1,8 lbin |
| Vezeték keresztmetszete: | 0,1-től 1 mm²-ig / 30-tól 16 AWG-ig (szilárd, sodrott és érvéghüvelyes vezetékek) |
| Vezeték csupaszítási hossza: | 6 mm / 0,24 in |
| Szerelés: | Beépíthető |
| Burkolat anyaga: | Műanyag |
| Burkolat színe: | Sárga |
| Csatlakozó kapcsok színe: | Zöld |
| Környezet | |
| Működési hőmérséklet: | -20°C-tól 40°C-ig / -5°F-tól 105°F-ig |
| Páratartalom: | 30% - 70% relatív páratartalom |
| Elektromos | |
| Tápellátás: | 12/24 VDC |
| Fogyasztás: | < 1.2 W |
| Kimeneti áramkörök névleges értékei | |
| Max. vezérlőfeszültség: | 24VDC |
| Max. vezérlőáram: | 4 A csatornánként (összesen 10 A) |
| PWM frekvencia: | 22 kHz |
| Érzékelők, mérők | |
| Teljesítmény- és energiafogyasztás mérő: | Teljesítménymérés |
| Beépített hőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| WLAN rádió | |
| Protokoll: | 802.11 b/g/n |
| RF sáv: | 2401 - 2495 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 20 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 30 m / 98 láb kültéren és akár 50 m / 164 láb beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Bluetooth | |
| Protokoll: | 4.2 |
| RF sáv: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 4 dBm |
| Hatótávolság: | akár 10 m / 33 láb beltéren, akár 30 m / 98 láb kültéren (helyi körülményektől függően) |
| Mikrokontroller egység | |
| CPU: | ESP32 |
| Órajel: | 160 MHz |
| RAM: | 400 KB |
| Flash: | 4 MB |
| Firmware funkciók | |
| Ütemezések: | 20 |
| WebHook-ok (URL-műveletek): | 20 darab, fejenként 5 URL-lel |
| Skriptelés: | Igen |
| MQTT: | Igen |