Shelly · Plug & Play "Blu TRV & Blu Gateway Gen3"
3 darabos csomag
Okos, Bluetooth-vezérelt és WLAN-képes* termosztátos szelep a pontos helyiséghőmérséklet-szabályozáshoz
*Átjáró szükséges (a csomagban található)
Tartozékok:
3x Shelly BLU TRV
1x Shelly BLU Gateway Gen3
Okos termosztátos radiátorszelep a fejlett helyiséghőmérséklet-szabályozásért és maximális klímakomfortért
Egyszerű fűtésvezérlés
Tapasztald meg a páratlan kényelmet és hatékonyságot a Shelly okos termosztátos radiátorszelepfejével. A Shelly BLU TRV tökéletesen illeszkedik a belső térhez, és precíz klímaszabályozást biztosít, hogy minden helyiségben mindig ideális hőmérséklet legyen. Bluetooth-alapú és WLAN-képes*, gyors reakcióidővel, hosszú akkumulátor-élettartammal és könnyű integrációval a smart home rendszeredbe.
*A WLAN funkció aktiválásához kompatibilis átjáróra van szükséged, például a Shelly BLU Gateway Gen3-ra (a csomagban található).
Az új szabvány a kényelmes otthonért
A Shelly BLU TRV pontos hőmérséklet-szabályozással rendelkezik, amellyel ±0,1 °C lépésekben állíthatod be a kívánt komfortklímát, így állandó és kellemes környezetet biztosít. Fázol és melegebbre van szükséged? A Boost mód pillanatok alatt a tökéletes hőmérsékletre hozhatja a szobát.
Sokoldalú fűtésvezérlés
Az okos időzítés segítségével a fűtést a napi rutinodhoz igazíthatod, így optimalizálva mind a kényelmet, mind az energiahatékonyságot. A még pontosabb hőmérséklet-szabályozás érdekében a Shelly BLU TRV külső érzékelőket is támogat, mint például a Shelly BLU H&T és a Shelly BLU ajtó-/ablakérzékelő. Ezáltal sokoldalú kiegészítője bármely fűtési rendszernek.
A kényelem és hatékonyság tökéletes kombinációja
Amint belépsz otthonodba, máris ideális hőmérséklet fogad. És csökkented a felesleges fogyasztást, amikor senki sincs otthon. Felhőalapú alkalmazásunkkal könnyedén készíthetsz okos fűtési ütemterveket, amelyek a napi rutinodhoz igazodnak – kellemes beltéri klíma, amikor otthon vagy, és energiatakarékosság, amikor nem.
- Bluetooth vezérelt és WLAN-képes*
- 2x 1,5 V AA - a csomagban
- Pontos hőmérsékletszabályozás: ±0,1 °C
- Boost mód a helyiség gyors felmelegítéséhez
- Okos ütemezések: Állíts be napi ütemezéseket, hogy otthonod meleg maradjon és energiát takaríts meg.
- Külső érzékelők támogatása (kompatibilis a Shelly BLU H&T-vel, Shelly BLU Ajtó-/Ablak érzékelővel)
- Átfogó integráció az okosotthon rendszerekbe
Funkciók
![]() |
![]() |
|
|
Bluetooth vezérelt és WLAN-képes*
|
Pontos hőmérsékletszabályozás:
±0,1 °C |
Boost mód
|
|
Gyorsabb reakcióidő és egyszerű integráció. *Egy átjáró szükséges |
Élvezd a ±0,1°C pontosságú hőmérsékletszabályozást az optimális kényelemért. | A helyiség gyorsabb felmelegítéséhez |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Forgatható kijelző
Számjegyekkel |
Hosszú élettartamú elemek (2x 1,5 V AA - a csomagban) |
Külső érzékelők támogatása
|
| Lásd és állítsd be manuálisan a hőmérsékletet, amikor otthon vagy | Akár 2 év akkumulátor-élettartam, a napi használattól függően | Kompatibilis a Shelly BLU H&T-vel, Shelly BLU Ajtó/Ablak érzékelővel a pontos helyiséghőmérséklet méréshez |
Műszaki adatok
| Jellemzők | |
|---|---|
| Méret (M x Sz x M): | 60 x 27 x 11 mm / 2,36 x 1,06 x 0,43 hüvelyk |
| Súly: | 10 g |
| Készülékház anyaga: | Műanyag |
| Készülékház színe: | Fehér |
| Környezet | |
| Környezeti hőmérséklet: | -20 °C - 40 °C |
| Páratartalom: | 30 % - 70 % relatív páratartalom |
| Elektromos | |
| Tápegység: | 5 V⎓ (USB-A porton keresztül) |
| Eszköz saját fogyasztása: | < 1 W |
| Rádió | |
| WLAN | |
| Protokoll: | 802.11 b/g/n |
| Frekvenciasáv: | 2412 - 2472 МHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 20 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 50 m kültéren, akár 30 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Bluetooth | |
| Protokoll: | 4.2 BLE-vel |
| Frekvenciasáv: | 2402 - 2480 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 4 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 30 m kültéren, akár 10 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Mikrokontroller | |
| CPU: | ESP-Shelly-C38F |
| Flash: | 8 MB |
| Firmware funkciók | |
| Ütemezések: | 20 |
| Webhookok (URL-műveletek): | 20 öt URL-címmel horgonként |
| Scripting: | Igen |
| MQTT: | Igen |
| Titkosítás: | Igen |




