Wi-Fi vezérelt izzó fényerő- és színfunkciókkal
Szabványos E27-es izzófoglalatba illeszkedik
- 9 W meleg- és hidegfehér fényerő, valamint nagy színpaletta fényerőszabályzással
- Egyszerű vezérlés a Shelly alkalmazáson keresztül, valamint különböző protokollokon, platformokon és hangasszisztenseken keresztül.
- Beépített webszerverrel rendelkezik, és csatlakozik a Wi-Fi hálózatodhoz
MIÉRT A SHELLY DUO RGBW?
VÁLTOZTASD MEG OTTHONOD HANGULATÁT AHOGY CSAK AKAROD
Hozz színt az életedbe a Shelly Bulb RGBW-vel, amely szabványos E27-es foglalatba illeszthető. Állítsd be a fényt ízlésed szerint – szabályozd a fényerőt, és változtasd a színeket a hangulatodnak megfelelően. Az RGBW két fénymóddal rendelkezik – színes és fehér. Több száz RGB szín és fehér árnyalat közül választhatsz, és tevékenységed vagy hangulatod szerint változtathatod a világítást.
JELLEMZŐK
Wi-Fi vezérelt
Csatlakoztasd a Shelly Bulb RGBW-t a Wi-Fi hálózatodhoz. Nincs szükség HUB-ra!
Energiafigyelés
A Shelly Bulb RGBW pontos energiafogyasztás-figyelést biztosít.
16 millió szín
Válassz hangulatot a 16 millió szín és egyedi effektek közül.
Fényerő-szabályozás
Élvezd a szabályozható fényt, finoman állítva a fényerőt.
Energiahatékony
Csökkentsd az energiafogyasztást fényerő vagy minőségvesztés nélkül.
Intelligens időzítések
Állíts be egyedi időzítéseket a napi rutinod alapján, vagy vezéreld a világítást automatikusan a napfelkelte/napnyugta szerint.
Végtelen felhasználási lehetőségek
TÖKÉLETESÍTSD KÜLTÉRI TERÜLETED
Éleszd fel a kültéri területedet a Shelly Bulb RGBW-vel. Akár bulit, családi összejövetelt szervezel, vagy csak egy nyugodt estét a teraszon, a Shelly segíthet megteremteni a megfelelő hangulatot. A fény színének és fényerejének beállítása segít kihozni a legtöbbet minden pillanatból, amit kint töltesz!
A TÖKÉLETES FILMKÖRNYEZET
Merülj el a mozi varázsában egy kis Shelly segítségével! Ha most ülsz és készen állsz, hogy elindítsd a filmedet, csak mondd: „Alexa, Film indul!” és nézd, ahogy a nappalid azonnal átalakul.
A Shelly Plus 2PM lehúzza a redőnyöket, a Shelly Plus 1 kikapcsolja a lámpákat, és a Shelly Bulb RGBW bekapcsolja a színes világítást. Ha változtatni szeretne, csak mondja meg a hangasszisztensének: „Alexa, változtasd meg az izzó színét pirosról zöldre!”
FÉNYEZÉS, AMI KÖVETI A HANGULATÁT
Hozza létre saját jeleneteit, és indítson el egy fényvezérlést, amely alkalmas filmestére, játékra, pihenésre vagy romantikus vacsorára. Változtassa az RGBW színeket a hangulat szerint, és hozzon létre több ezer kombinációt, amelyek illeszkednek tevékenységeihez. Mentse el és nevezze el kedvenc mintáit, és egyetlen kattintással vagy hangparanccsal aktiválja azokat a hangasszisztensén keresztül. És ha klasszikus fényt szeretne színhatások nélkül, egyszerűen állítsa a Shelly Bulb RGBW-t „Fehér” módba, és élvezze!
SZÍNES GYEREKSZOBA
A gyerekek imádnak színes fényekkel játszani! Szerelje fel a Shelly Bulb RGBW-t a hagyományos izzó helyett, és tegye interaktívabbá a játékukat, vagy tanítsa meg nekik játékosan az összes színt! Alvásidőben válasszon meleg, lágy színt, hogy ellazuljanak, és állítsa be a fényerőt úgy, hogy biztonságban érezzék magukat a leselkedő szörnyektől, de az alvásuk ne legyen zavarva. És amikor klasszikus fényt szeretne színhatások nélkül, állítsa a Shelly Bulb RGBW-t „Fehér” módba.
Teljes kompatibilitás
A Shelly eszközök kompatibilisek az Alexával, Google Home-mal, Androiddal és iOS-szel. A hangasszisztenssel együtt a Shelly eszközöket hanggal is vezérelheti!
Műszaki adatok
| CSATLAKOZÁS | |
|---|---|
| Névleges teljesítmény | RGB: 9W, meleg fehér: 9W |
| Foglalat | E27 |
| AC tápellátás | 110-230V ±10%, 50/60Hz |
| DC tápellátás | Nem |
| KÜLÖNLEGES FUNKCIÓK | |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Túlfeszültség-védelem | Nem |
| Teljesítménymérés | Igen |
| Fényerőszabályozás | Igen |
| FUNKCIÓK | |
| Sugárzási szög | 180° |
| Fényerő | RGB+W: 800 LM |
| Színváltás | Igen |
| Színhőmérséklet | RGB + meleg fehér (4000K) |
| Filament | LED |
| Üveg/bevonat | Matt |
| Előre definiált effektek | Igen |
| Védettségi osztály | IP20 |
| Környezeti hőmérséklet | -20ºC és +40ºC között |
| Eszköz saját fogyasztása | < 1.5 W |
| Intelligens be-/kikapcsolás | Igen |
| Helyi és távoli vezérlés | Igen |
| Napkelte/napnyugta | Igen |
| Heti ütemezés | Igen |
| Élettartam | 30 000 óra |
| KAPCSOLÓDÁS | |
| WLAN | Igen |
| WLAN protokoll | 802.11 b/g/n |
| WLAN rádiófrekvencia | 2412 - 2484 MHz |
| WLAN rádiójel teljesítmény | 1 mW |
| WLAN hatótávolság | akár 50 m kültéren és akár 30 m beltéren (az építőanyagoktól függően) |
| MÉRETEZÉS | |
| Méret | 60mm x 122mm |