Wi-Fi működtetésű, fényerőszabályozható izzó
GU10 foglalathoz tervezve
- 4,8 W meleg- és hidegfehér fényerő, fényerőszabályozással
- Egyszerű vezérlés a Shelly alkalmazáson keresztül, valamint különböző protokollokon, platformokon és hangasszisztenseken keresztül.
- Beépített webszerverrel rendelkezik, és csatlakozik a Wi-Fi hálózatodhoz
INTELLIGENS, WI-FI-VEZÉRELT IZZÓ EGY VILÁGOSABB OTTHONÉRT
Cseréld le a hagyományos beépített lámpáidat Shelly Duo GU10-re, és vezéreld őket könnyedén! Legyen szó meleg vagy hideg színekről – a Shelly Duo fényerőszabályozható, és követi a napi rutinodat, hogy még kényelmesebb legyen, és energiatakarékosabbá tegye otthonodat. Vezéreld meglévő fali kapcsolóddal, telefonoddal vagy hangoddal!
JELLEMZŐK
Wi-Fi működtetésű
Csatlakoztasd a Shelly Duo GU10-et a Wi-Fi hálózatodhoz. Nincs szükség HUB-ra!
Energiafelügyelet
A Shelly Duo GU10 pontosan figyeli az energiafogyasztást.
Színhőmérséklet szabályozás
Válaszd ki a kedvenc színhőmérsékleted a meleg és a hideg fehér között.
Fényerőszabályozás
Élvezd a szabályozható fehér fényt, finoman állítva a kedvenc fényerődet.
Energiahatékony
Csökkentsd az energiafogyasztásodat fényerő vagy minőségvesztés nélkül.
Intelligens időzítések
Állíts be egyéni időzítéseket a napi rutinod alapján, vagy vezéreld automatikusan a világítást a napfelkelte/napnyugta szerint.
Végtelen felhasználási lehetőségek
INTELLIGENS FÜRDŐSZOBAI VILÁGÍTÁS
Sok fürdőszobában vannak beépített lámpák, most még tovább növelheted a kényelmed! A Shelly Duo GU10 segítségével megváltoztathatod a világítás színét és fényerejét, hogy jobban ellazulhass. Válassz kevesebb fényt a kora reggeli és késő esti órákra, hogy ne vakítson el az álmos tekinteted, vagy élvezd a forró fürdőt romantikus sárgás fénnyel, ami a gyertyafény hangulatát idézi.
BEJÁRATI ÚT VILÁGÍTÁSA
Adj otthonodnak szép hangulatot azzal, hogy automatizálod a kültéri világítást a Shelly Duo GU10 segítségével! Állíts be intelligens időzítéseket, és hagyd, hogy a lámpáid bekapcsoljanak, amikor kint sötét lesz – így mindig biztonságosan hazaérsz. Állítsd be őket, hogy napkeltekor kapcsoljanak ki, hogy biztosan ne pazaroljanak energiát napközben, amikor nincs rájuk szükség.
CSOPORTOSÍTSD A LÁMPÁIDAT
Már ágyban vagy, de elfelejtetted lekapcsolni a fürdőszobai lámpát? Maradj csak fekve! Telepítsd a Shelly Plus i4-et egy Shelly négygombos falikapcsolóval az intelligens relékhez az ágyad közelében, és kézzel vezérelheted a Shelly Duo GU10 lámpákat. Egyszerűen csoportosíthatod az összes otthoni lámpát, és a Shelly Cloud alkalmazást használhatod különböző műveletek beállítására kattintások kombinációja alapján. Például: > 1 kattintás az 1. gombra – Shelly Duo GU10 lámpák ki-/bekapcsolása a fürdőszobában > 2 kattintás a 2. gombra – az összes Shelly Duo GU10 lámpa ki-/bekapcsolása > 1 kattintás a 3. gombra – csak a konyhai Shelly Duo lámpák ki-/bekapcsolása.
NINCS TÖBBÉ BEKAPCSOLT VILÁGÍTÁS
Soha többé ne aggódj amiatt, hogy elfelejtetted lekapcsolni a lámpát, mielőtt munkába vagy családi nyaralásra indulsz. Az okos otthonod most értesíthet az összes olyan világítótesttel kapcsolatban, amely a szokásos mintájától eltérően be van kapcsolva, és lehetővé teszi, hogy távolról kikapcsold őket az energiapazarlás csökkentése érdekében.
Műszaki adatok
| CSATLAKOZÁS | |
|---|---|
| Névleges teljesítmény | 4,8 W |
| Foglalat | GU10 |
| AC tápellátás | 110 - 230 V ± 10 %, 50/60 Hz |
| DC tápellátás | Nem |
| KÜLÖNLEGES FUNKCIÓK | |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Túlfeszültség-védelem | Nem |
| Teljesítménymérés | Nem |
| Fényerőszabályozás | Igen |
| FUNKCIÓK | |
| Sugárzási szög | 120° |
| Fényerő | Meleg fehér: 475 lm |
| Színváltás | Nem |
| Színhőmérséklet | 2700 K - 6500 K |
| Filament | LED |
| Üveg/bevonat | Matt |
| Előre beállított effektek | Nem |
| Védettségi osztály | IP20 |
| Környezeti hőmérséklet | -10 °C-tól +40 °C-ig |
| Készülék saját fogyasztása | < 1 W |
| Intelligens be-/kikapcsolás | Igen |
| Helyi és távoli vezérlés | Igen |
| Napfelkelte/napnyugta | Igen |
| Heti ütemezés | Igen |
| Élettartam | 30 000 óra |
| KAPCSOLÓDÁS | |
| WLAN | Igen |
| WLAN protokoll | 802.11 b/g/n |
| WLAN rádiófrekvencia | 2412 - 2484 MHz |
| WLAN rádiójel teljesítmény | 1 mW |
| WLAN hatótávolság | akár 50 m kültéren és akár 30 m beltéren (az építőanyagoktól függően) |
| MÉRETEZÉS | |
| Méret | 50 mm x 73 mm |