Wi-Fi működtetésű izzó dimmelési funkcióval
- Standard izzófoglalatba illeszkedik - E27
- 9 W meleg- és hidegfehér fényerő dimmelési funkcióval
- Egyszerű vezérlés a Shelly alkalmazáson keresztül, valamint különböző protokollokon, platformokon és hangasszisztenseken keresztül.
- Beépített webszerverrel rendelkezik, és csatlakozik a Wi-Fi hálózatodhoz
Wi-Fi működtetésű izzó okos vezérléssel
Cseréld le a hagyományos izzódat Shelly Duo-ra, és irányítsd könnyedén otthonod világítását! A Shelly Duo meleg és hideg színárnyalatban is dimmelhető, és követi a személyes időbeosztásodat, hogy kényelmet nyújtson, miközben energiahatékony marad.
JELLEMZŐK
Wi-Fi működtetésű
Csatlakoztasd a Shelly Duo-t a Wi-Fi hálózatodhoz. Nincs szükség HUB-ra!
Energiafigyelés
A Shelly Duo pontosan figyeli az energiafogyasztást.
Színhőmérséklet szabályozása
Válaszd ki kedvenc színárnyalatodat a meleg és a hideg fehér között.
Fényerősség szabályozása
Élvezd a fényerőszabályozható fehér fényt, finoman állítva a fényerőt.
Energiahatékony
Csökkentsd az energiafogyasztást fényerő- vagy minőségveszteség nélkül.
Intelligens időzítések
Állíts be egyedi időzítéseket a napi rutinod alapján, vagy irányítsd automatikusan a világítást a napfelkelte/napnyugta szerint.
Végtelen felhasználási lehetőségek
VILÁGÍTÁS, AMI A NAPOT KÖVETI
Adj otthonodnak szép kültéri hangulatot, olvass zavartalanul a verandán vagy a medence mellett, és tedd biztonságossá otthonod, ha a hagyományos izzóidat Shelly Duo-ra cseréled. Állíts be intelligens időzítéseket, hogy a fény napnyugtakor bekapcsoljon, napkeltekor pedig kikapcsoljon, és kövesse a napi és heti rutinodat is. Állítsd be a fényerőt és a fény színét tökéletesen a kültéri tevékenységeidhez.
KÉSZÍTS SAJÁT NAPFELKELTE-ÓRÁT
Nehéz felébredned? Készítsd el saját, személyre szabott ébresztőórádat a készülékeink beépített napfelkelte-terveivel. Állítsd be a világítást úgy, hogy a kívánt fényerősséggel a kívánt időpontban és a hét bármely napján bekapcsoljon. Használd a fényerőszabályzó/felkapcsoló funkciókat, hogy utánozd a napfelkeltét, és gyengéden ébresszen a tested cirkadián ritmusához igazodó fénnyel.
FÉNY AZ INTELLIGENS OTTHONI IRODÁDHOZ
Cseréld le a hagyományos izzódat Shelly Duo-ra, és teremts magadnak egy kényelmes munkakörnyezetet! Az otthoni munka soha nem volt ennyire népszerű, és a hideg és meleg árnyalatokban állítható fény döntő lehet a termelékenységed és kényelmed szempontjából. Állítsd be a színt pontosan a megfelelő árnyalatra, és szabályozd a fényerőt tökéletesen, hogy ne terheld túl a szemeidet, amikor kint sötétedik.
CSOPORTOSÍTSD AZ INTELLIGENS LÁMPÁIDAT
Már az ágyban vagy, de elfelejtetted lekapcsolni a lámpát lent? Maradj nyugodtan fekve! Telepítsd a Shelly Plus i4-et egy Shelly négygombos falikapcsolóval az ágyad közelében, és kézzel vezérelheted a Shelly Duo lámpákat. Egyszerűen csoportosíthatod az otthoni lámpákat, és a Shelly Cloud alkalmazással különböző műveleteket állíthatsz be kattintások kombinációja alapján. Például: > 1 kattintás az 1-es gombra – Shelly Duo lámpák ki-/bekapcsolása a hálószobában > 2 kattintás a 2-es gombra – az összes Shelly Duo lámpa ki-/bekapcsolása > 1 kattintás a 3-as gombra – csak a 2. emeleti Shelly Duo lámpák ki-/bekapcsolása.
AZ INTELLIGENS FÉNYERŐSZABÁLYOZÁS NÖVELI GYERMEKEID KÉNYELMÉT
Sok gyerek jobban alszik el, ha világítás van bekapcsolva. A Shelly Duo támogatja az ütemezéseket, amelyekkel beállíthatod, hogy a lámpa több lépcsőben kezdjen el halványulni, mielőtt teljesen kikapcsolna. Így a kicsi nyugodtan elalszik, és nem pazarolódik az energia.
Műszaki adatok
| CSATLAKOZÁS | |
|---|---|
| Névleges teljesítmény | 9 W |
| Foglalat | E27 |
| AC tápellátás | 230 V ± 10 %, 50/60 Hz |
| DC tápellátás | Nem |
| KÜLÖNLEGES FUNKCIÓK | |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Túlfeszültség-védelem | Nem |
| Teljesítménymérés | Nem |
| Fényerőszabályozás | Igen |
| FUNKCIÓK | |
| Sugárzási szög | 200° |
| Fényerő | Meleg fehér: 800 lm |
| Színváltás | Nem |
| Színhőmérséklet | 2700 K - 6500 K |
| Filament | LED |
| Üveg/bevonat | Matt |
| Előre beállított effektek | Nem |
| Védettségi osztály | IP20 |
| Környezeti hőmérséklet | -10 °C-tól +40 °C-ig |
| Készülék energiafogyasztása | < 1 W |
| Intelligens be-/kikapcsolás | Igen |
| Helyi és távoli vezérlés | Igen |
| Napkelte/napnyugta | Igen |
| Heti ütemezés | Igen |
| Élettartam | 30 000 óra |
| KAPCSOLÓDÁS | |
| WLAN | Igen |
| WLAN protokoll | 802.11 b/g/n |
| WLAN frekvencia | 2412 - 2484 MHz |
| WLAN jelerősség | 1 mW |
| WLAN hatótávolság | akár 50 m kültéren és akár 30 m beltéren (az építőanyagoktól függően) |
| MÉRET | |
| Méret | 60 mm x 122 mm |