Okos fényerőszabályzó teljesítményméréssel
A Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3 alkalmas 0/1-10V fényerőszabályzók vezérlésére, pontos fényerőszabályozást és teljesítménymérést tesz lehetővé. Utólagosan telepíthető, és bármilyen otthoni hagyományos kapcsolóval használható.
- Támogatja a 0-10V és 1-10V meghajtókat (lámpák, motorok, szelepek stb.)
- WiFi- és Bluetooth-vezérelt
- Shelly Plus kiegészítő kompatibilis: támogatja az érzékelő interfész csatlakoztatását különféle adatok mérésére (páratartalom, hőmérséklet stb.)
- Fényerőszabályzó mód egy- vagy kétgombos használathoz (hagyományos kapcsolókkal)
- Testreszabható küszöbértékek és eltérések hőmérsékletre, páratartalomra és fényre, ha a dimmer a Shelly Plus kiegészítővel van használva
- Teljesítménymérés: Pontos energiafogyasztás-figyelés. Megjeleníti a feszültséget (V), áramot (A) és fogyasztást (W).
- Védelem: túláram-/feszültség-/teljesítményvédelem
- "Éjszakai mód": Éjszaka automatikusan alacsony fényerőre állítja a világítást.
- WiFi jelerősítő és BLE-gateway
- Új processzorral és nagyobb flash memóriával felszerelve - ESP Shelly
- Nincs szükség hubra! Egyszerű vezérlés a Shelly Smart Control alkalmazáson, a legtöbb platformon és protokollon, valamint hangasszisztenseken keresztül. Használd Alexával, Home Assistanttal vagy kedvenc automatizálási platformoddal.
MIÉRT A SHELLY SHELLY DIMMER 0/1-10V PM GEN3?
Használd meglévő falikapcsolóiddal!
Használd az általad ismert kapcsolókat, és integráld a fényerőszabályzást zökkenőmentesen a jelenlegi rendszeredbe.
Funkciók
WiFi-vel működik
Csatlakoztasd a Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3-at a WiFi hálózatodhoz.
Nincs szükség HUB-ra!
Bluetooth
Gyors csatlakozás Bluetooth-on keresztül vagy Bluetooth-gatewayként való használat.
Teljesítménymérés
Pontosan méri az energiafogyasztást és ingyenes adatmentést biztosít.
Rugalmas bemeneti vezérlés
Használd meglévő kapcsolóiddal, akár egy-, akár kétgombosak.
Okos időzítések
Állíts be egyéni, napi rutinodra szabott időzítéseket, vagy kövesd a napfelkeltét és napnyugtát, és vezéreld a világítást ennek megfelelően.
Okos jelenetek
Kombináld a Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3-at más Shelly eszközökkel, és állíts be egyedi jeleneteket.
A Gen3 széria jellemzői
Úton a Matter felé
Minden Gen3-es eszköz úgy készült, hogy Matter-re frissíthető legyen. A Plus szériához képest megduplázott memória zökkenőmentes frissítési folyamatot biztosít, és megnyitja az utat új okos funkciók és integrációk előtt.
*A Matter funkcióinak támogatási körétől függően.

Több memória, nagyobb teljesítmény
A Gen3 sorozat a Shelly erőteljes chipjének használatával biztosítja eszközeink minőségét és megbízhatóságát. A lenyűgöző 8 MB memória jelentősen javítja az eszköz teljesítményét és hatékonyságát. Ez a jelentős memória növekedés nemcsak simább és gyorsabb működést garantál, hanem felkészíti a Gen3 sorozatot új funkciók bevezetésére is.

Egységes vezérlés virtuális komponensekkel
A Gen3 sorozat bevezeti a „virtuális komponenseket”, amelyek megváltoztatják a harmadik féltől származó eszközök kezelését és vezérlését. A Shelly Smart Control alkalmazáson belül most virtuális eszközöket hozhatsz létre, hogy nem Shelly termékeket integrálj egy egységes vezérlőrendszerbe. Ez a funkció lehetővé teszi az összes okos eszközöd hatékony vezérlését márkától függetlenül, egyetlen felületen keresztül.

Műszaki adatok
| JELLEMZŐK | |
|---|---|
| Méret (M x Sz x M): | 38,5 x 43,5 x 17 mm / 1,52 x 1,71 x 0,67 hüvelyk |
| Súly: | 28,5 g |
| Csavaros kapcsok max. nyomatéka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Vezeték keresztmetszete: | 0,2 - 2,5 mm² / 24 - 14 AWG (szilárd, sodrott és érvéghüvelyes vezetékek) |
| Vezeték csupaszolási hossza: | 5 - 6 mm / 0,20 - 0,24 hüvelyk |
| Szerelés: | Fali konzol / fal mögött / mennyezeti szerkezet |
| Burkolat anyaga: | Műanyag |
| FUNKCIÓK | |
| Környezeti hőmérséklet: | -20 °C - 40 °C |
| Páratartalom: | 30 % - 70 % relatív páratartalom |
| Max. tengerszint feletti magasság: | 2000 m |
| CSATLAKOZÁS | |
| Tápegység: | 110-240 V~ 50/60 Hz |
| Eszköz saját fogyasztása: | < 1,5 W |
| Külső védelem: | 16 A, B vagy C kioldási karakterisztika, 6 kA megszakító képesség, 3. energia korlátozási osztály |
| Max. kapcsolófeszültség: | 240 V~ |
| Max. kapcsolóáram: | 13 A |
| Max. vezérlőáram: | 35 mA |
| Voltmérő (AC): | 110 - 240 V |
| Ampermérő (AC): | 50 mA - 16 A |
| Mérő pontossága: | ±10 % |
| Teljesítmény- és energia mérő: | Aktív és látszólagos teljesítmény / aktív és látszólagos energia / teljesítménytényező |
| Mérési adatok tárolása: | Nem |
| Beépített hőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| KAPCSOLAT | |
| Wi-Fi protokoll: | 802.11 b/g/n |
| Frekvenciasáv: | 2401-2495 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 20 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 30 m kültéren és akár 50 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Bluetooth-protokoll: | 4.2 |
| Frekvenciasáv: | 2400-2483,5 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 4 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 30 m kültéren, akár 10 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| MCU | |
| CPU: | Shelly ESP32 C3 |
| Órajel: | 40 Mhz |
| Flash: | 8 MB |
| FIRMWARE-KÉPESSÉGEK | |
| Ütemezések: | 20 |
| WebHook-ok (URL-műveletek): | 20, öt URL-címmel horgonként |
| Scripting: | Igen |
| MQTT: | Igen |
| Fejlett ütemezések: | Igen |
| Kulcs-érték adatbázis: | Igen |