Shelly DALI Dimmer Gen3
A Shelly DALI Dimmer Gen3 egy fejlett fényerőszabályzó eszköz kiváló minőségű DALI világításokhoz. Híd szerepet tölt be a DALI világítási hálózat és a Shelly ökoszisztéma között, így egyszerű megoldást kínál a kifinomult világítási rendszered kezelésére.
- WLAN és Bluetooth kapcsolat (BLE átjáró és WLAN hatótávolság-növelő)
- DALI Single Master alkalmazásvezérlő
- Támogatja a LED működtető eszközöket (DALI Part 207)
- Busztápellátás garantált 10 mA-rel (akár 5 DALI működtető eszköz)
- Okos ütemezések
- Éjszakai mód: Lehetővé teszi a bemeneti fények meghatározott fényerejének beállítását éjszaka.
- Min/Max fényerő: Módosítja a fényerő-jel tartományát a pontosabb fényerőszabályozás érdekében.
- Gombátmenet sebessége: Szabályozza, milyen gyorsan változik a fényerő, amikor a gombot/gombokat nyomva tartod.
- Átmeneti idő: Szabályozza a fényerő 0-ról 100%-ra történő változásának idejét.
- Támogatja a szkriptelést, WebHook-okat, MQTT-t és helyi műveleteket
- Magas kompatibilitás harmadik féltől származó otthonautomatizálási rendszerekkel
- Támogatja a KNXnet / IP-kommunikációt
- Nincs szükség HUB-ra! Egyszerű vezérlés a Shelly Smart Control alkalmazáson keresztül, különböző otthonautomatizálási protokollokkal, platformokkal és hangasszisztensekkel.
Műszaki adatok
| Méret (M x Sz x M): | 42 x 37 x 17 mm / 1,65 x 1,46 x 0,66 hüvelyk |
|---|---|
| Súly: | 18 g |
| Csavaros kapcsok max. nyomatéka: | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Vezeték keresztmetszet: | 0,2 - 2,5 mm² / 24 - 14 AWG (tömör, sodrott és érvéghüvelyes vezetékek) |
| Vezeték csupaszolási hossza: | 6 - 7 mm / 0,24 - 0,28 hüvelyk |
| Szerelés: | Falba építhető, álmennyezetbe szerelhető |
| Készülékház anyaga: | Műanyag |
| Készülékház színe: | Zöld |
| Környezeti hőmérséklet: | -20 °C - 40 °C |
| Páratartalom: | 30% - 70% relatív páratartalom |
| Max. tengerszint feletti magasság: | 2000 m |
| Tápellátás: | 110 - 240 V~ ±10 % 50/60 Hz |
| Eszköz saját fogyasztása: | < 2 W |
| Nullavezető szükséges: | Nem |
| Busztápellátás: | Garantált 10 mA (akár 5 DALI előtéttel), zárlati áram 35 mA |
| Buszfeszültség: | 16 V névleges |
| Beépített hőmérséklet-érzékelő: | Igen 802.11 b/g/n |
| RF sáv: | 2401 - 2495 МHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 20 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 50 m kültéren, akár 30 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| Protokoll: | 4.2 |
| Frekvenciasáv: | 2400 - 2483,5 MHz |
| Max. RF teljesítmény: | < 4 dBm |
| Hatótávolság: | Akár 30 m kültéren, akár 10 m beltéren (helyi körülményektől függően) |
| CPU: | ESP-Shelly-C38F |
| Flash: | 8 MB |
| Ütemezések: | 20 |
| WebHook-ok (URL-műveletek): | 20, öt URL-címmel horgonként |
| Skriptelés: | Igen |
| MQTT: | Igen |
| Titkosítás: | Igen, TLS 1.2 |