Shelly 120 A transzformátor csipesz
Áttekintés
Ez egy áramfogó csipesz a Shelly EM-hez. Szükséges a Shelly EM-mel az áramfogyasztási adatok kiolvasásához.
Ez egy kiegészítő termék, és nem tartalmazza a Shelly EM-et.
Műszaki adatok
| ÁRAMMÉRŐ | 120A |
|---|---|
| Pontossági osztály | 1% |
| Mag | Ferritmag |
| Elektromos teljesítőképesség | 3000VAC 1mA60s |
| Belső átmérő | 17mm |
| Teljesítmény ellenállás | 20Ω |
| Elsődleges névleges áram | 120A |
| Másodlagos névleges áram | 40mA |
| Telítési áramkorlát | ≥120A |
| Méret | 31mm x 45mm x 30mm |
| FUNKCIÓK | |
| Kompatibilis | 120A Shelly EM, Shelly 3EM |